Каталог продукції

Робимо роботу ливарника простішою, продукцію кращою, завдяки силі англійських традицій і передових технологій

Компанія «Укрфаворит» посідає провідні позиції серед постачальників якісних матеріалів для ливарного виробництва. Працюючи безпосередньо з британською компанією, ми пропонуємо нашим клієнтам можливість придбати продукцію європейської якості за доступними цінами. Якість продукції підтверджено відповідними сертифікатами, а отже здатна задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.

Матеріали для лиття сплавів

Наша компанія пропонує спеціалізований асортимент. У нас Ви знайдете широкий вибір зв’язувальних матеріалів та каталізаторів для пеп-сет системи виготовлення ливарних форм і стрижнів. Ця система характеризується низьким вмістом зв’язувальних компонентів в суміші, високою продуктивністю, підвищеною міцністю стрижнів, а також можливістю роботи з регенерованим піском.

Крім цього можна знайти й інші формувальні матеріали для лиття. Наприклад, купити матеріали для ливарного виробництва для альфа-сет процесу, амін-процесу, формувальні суміші для фуран-процесу, різноманітні варіанти протипригарних покриттів, розділових покриттів і допоміжні матеріали. Застосування зв’язувальних матеріалів і затверджувачів для різних процесів лиття дозволяє знизити собівартість продукції, що випускається, підвищити екологічність виробництва та поліпшити умови роботи.

Кожному ливарному виробництву потрібні формувальні суміші для лиття. Саме ТОВ «Укрфаворит» допоможе підібрати та придбати якісні компоненти. Вся продукція сертифікована, а прямі поставки з Європи гарантують високу якість матеріалів і обладнання.

Європейські матеріали від тов «укрфаворит»

У цьому розділі ви зможете знайти матеріали для ливарного виробництва найвищої якості. Наші фахівці з технічного відділу мають великий досвід роботи у галузі металургії та допоможуть підібрати компоненти, які оптимально підійдуть для Вашого технологічного процесу. Для контролю якості продукції, що реалізовується, створено лабораторію з контролю складу формувальних сумішей.

Компанія завжди оперативно реагує на всі прохання та побажання клієнтів, щоб забезпечити максимальну стабільність виробництва. Перевірити наявність, умови поставки та ціну можна просто, зв’язавшись з нашими менеджерами телефоном. Кожному клієнту ми гарантуємо індивідуальний підхід у співпраці.

Телефон:

+380673339285
+380663339285
+380443339285

Адреса: Україна

Запорізька область
м. Мелітополь
вул. Ярослава Мудрого, 17