Допоміжні покриття призначені для поліпшення якості виливків, підвищення продуктивності підприємства і зменшення трудових витрат. Асортимент матеріалів налічує багато видів продукції: для склеювання напівформ, герметизації тріщин і стиків, ремонтних робіт, а також антипригарні покриття.

Акцент – на якість

ТОВ «Укрфаворит» пропонує допоміжні матеріали для лиття від компанії Eurotek Foundry Products ltd (Великобританія). Вони виготовляються відповідно до вимог діючих стандартів якості (із застосуванням сертифікованої сировини і новітніх технологій). Асортимент виробника включає:

  • ливарний клей Coretek 1, Coretek. Він застосовується для склеювання і ремонту холоднотвердіючих стержнів і напівформ, виготовлених по XTC-процесу. Перевага матеріалу – високі вогнетривкі властивості. Крім склеювання, він захищає стики від прориву розплаву під час заливки. Ливарний клей можна застосовувати для установки міканіти на обмазку індуктора. Для нанесення матеріалу використовується шпатель. Можна просто видавлювати речовину з тюбика. Для підвищення ефекту склеювання, перед застосуванням необхідно підігріти матеріал до кімнатної температури;
  • пасту для лиття Coretek Putty. Вона використовується при ремонті та герметизації тріщин і стиків на формах і стержнях, а також видаленні дефектів на їх поверхнях. Паста характеризується оптимальним поєднанням адгезії і еластичності робочого шару покриття, простотою застосування, екологічною чистотою. Матеріал не викликає утворення газових бульбашок під час лиття. Паста наноситься за допомогою шпателя, утворюючи швидковисихаючий шар;
  • герметик Coretek Jointseal. Він призначений для ретельного ущільнення стиків. При нанесенні достатнього шару в місцях контактів забезпечує рівномірний розподіл зусиль між напівформами, внаслідок чого підвищується точність заливки;
  • очищуючий розчин Striptek. Його використовують для очищення оснащення та інструментів, які використовуються в XTC-процесах;
  • добавку Iron Oxide. Матеріал використовується для запобігання утворенню гарячих тріщин, просічок при виробництві чавунних і сталевих виливків. Його застосування дозволяє поліпшити якість готової продукції, зменшити здатність до формування дефектів лиття, пов’язаних з термічною зміною розмірів форми при нагріванні.

Ціна на допоміжні матеріали безпосередньо залежить від виробничих обсягів підприємства. Чим більша партія, тим – вигідніша вартість.

Ми працюємо для вас

ТОВ «Укрфаворит» вже більше 12 років постачає на українські ливарні підприємства якісні матеріали з Європи, технічні характеристики яких підтверджені сертифікатом. Компанія гарантує своїм клієнтам:

  • консультаційну підтримку на всіх етапах співробітництва;
  • індивідуальний підхід у розв’язанні конкретної задачі;
  • своєчасну доставку ливарних матеріалів в будь-яку точку України;
  • лояльні умови співпраці (можлива відстрочка платежу).

Для оформлення замовлення зв’яжіться з менеджером компанії шляхом заповнення форми «Зворотній дзвінок». Оперативну відповідь гарантуємо!