Клей Coretek 22 забезпечує відмінну міцність при склеюванні напівформ та стрижнів, є зручним, практичним матеріалом. Цей матеріал має добрі термічні якості і придатний для склеювання напівформ форм з рідко скляних та XTC сумішей. Він захищає місця стику напівформ форм від прориву металу при заливанні. Клей також використовується для наклеювання міканітів на глину індуктора. Може наноситися шпателем або рівномірно видавлюється з тюбика. Для отримання доброго результату перед використанням тюбик з клеєм слід помістити у тепле приміщення. Відкрийте упаковку, нанесіть тонким шаром на поверхні, що склеюються. Попередньо необхідно очистити робочі поверхні від пилу та іншого роду забруднень.

Умови зберігання

Сухе приміщення, що опалюється та провітрюється, з температурою повітря + 5 … + 23°C та відносною вологістю повітря не більше 70%.

Відомості з безпеки:

Працювати з клеєм Coretek 22 необхідно у захисних окулярах та гумових рукавичках. При попаданні клею в очі слід промити уражене місце великою кількістю теплої води і звернутися до лікаря. Клей не є пожежонебезпечним.

Відомості з транспортування:

Може транспортуватися автомобільним і залізничним транспортом.

Додаткові заходи безпеки при транспортуванні не потрібні.

Гарантійний термін зберігання у герметично закритій тарі: 12 місяців.

Упаковка: тюбики по 1 кг.

Зробити запит