Cold-Box Amin – фенол-уретанова XTC-технологія для ливарного виробництва, розроблена в Сполучених Штатах Америки більше 50 років тому. Стержнева суміш включає в себе декілька компонентів: піщаний (кварцевий) наповнювач , фенолформальдегідні смоли, ізоціанати та затверджувач в газовій фазі. Каталізатор розроблений на основі амінів.

Як відбувається колд-бокс Амін-процес і які його переваги

Смола змішується з піщаним наповнювачем. Утворена суміш пневматичним методом подається в модельно-ливарну оснастку. Затверджувач, що випаровується, разом з газом-носієм проходить через піщану суміш. Отверднення стержня здійснюється рівномірно, за часом займає кілька секунд.

Переваги впровадження в ливарне виробництво амін-процесу:

 1. Висока продуктивність. Ця властивість забезпечується за рахунок швидкого циклу затвердіння стержня.
 2. Універсальність застосування. Колд-Бокс Амін-процес підходить для виробництва виливків з усіх типів металів. Система може бути застосована для виготовлення складних стержнів масою від декількох десятків грамів до 500 кг.
 3. Можливість застосування практично всіх видів піску. Дрібний розмір часток, грубість зерен, присутність високого відсотку пилу збільшують витрати XTC-смоли. Вологість піску допускається до 0,2%.
 4. Рівномірність застигання суміші по всьому об’єму.
 5. Легкість вилучення виливки з форми.
 6. Еталонна якість стержнів при дотриманні високої точності розмірів виливків. Стержні при такому методі виготовлення виходять без дефектів (ужимин, просічок та ін.), внаслідок чого зменшується кількість і складність фінішних операцій.

Cold Box Амін-процес – ефективна XTC-технологія, яка дозволяє ливарним підприємствам зменшити енергетичні і трудові витрати, а також знизити собівартість продукції, що випускається.

Якість – наш пріоритет

Компанія «Укрфаворит» реалізує сполучні матеріали для Амін-процесу європейського виробництва. Каталог включає продукцію Eurotek Foundry Products ltd (Великобританія):

 • смоли PERMACURE 705 і 944. Сполучні матеріали характеризуються високою реакційною здатністю. Стержневі суміші на їх основі мають високі характеристики міцності, точно відтворюють форму оснащення і легко вибиваються з виливків, а останні мають чисту гладку поверхню. Матеріал підходить для виготовлення стержнів з різних металів (як чорних, так і кольорових), але найбільше смоли PERMACURE 705 і 944 орієнтовані на застосування в сталеливарному виробництві;
 • каталізатори PERMACURE TEA і DMEA.

Сполучні матеріали Eurotek відповідають вимогам міжнародних стандартів якості і нормам екологічного менеджменту, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Плюси співробітництва з ТОВ «Укрфаворит»

Компанія поставляє якісні сполучні матеріали на ливарні підприємства України безпосередньо з Великобританії. Працює без посередників, що дозволяє формувати вигідні ціни. В активі «Укрфаворит» – 12 років успішного досвіду в ливарній галузі, надійні партнери і більше 100 вдячних клієнтів. За цей час наші фахівці провели 1500 випробувань на 500 заводах, виконали більше 460 відряджень техвідділу на підприємства України, успішно запустили обладнання на 9 ливарних заводах, перевели 40 підприємств з одного процесу на інший, допомогли впровадити у виробництво виливків 180 видів матеріалів.

Співпрацюючи з ТОВ «Укрфаворит», ви отримуєте:

 • професійну консультаційну підтримку;
 • індивідуальний підхід у вирішенні вашої задачі;
 • своєчасну доставку замовлення в будь-яку точку України;
 • лояльні умови співпраці з можливістю відстрочки платежу;
 • допомогу у вирішенні проблем з технологією, обладнанням, навчанням кадрів.

ТОВ «Укрфаворит» допоможе підібрати кращі товари для ливарного виробництва. Ціна на матеріали для лиття безпосередньо залежить від виробничих обсягів підприємства. Чим більша партія, тим вигідніша може бути вартість. Звертайтеся!

Асортимент

СМОЛА

КАТАЛІЗАТОР

Зробити запит