Резол СО2-процес – двокомпонентна сполучна система, що працює за технологією газового затвердіння (за допомогою вуглекислого газу – СО2). Вона призначена для отримання холоднотвердіючих сумішей, які застосовуються при литті форм з чорних і кольорових металів.

Переваги технології

Резол-СО2-процес передбачає застосування в системі двох компонентів – смоли і вуглекислого газу. Від якості сполучного матеріалу безпосередньо залежать технологічні (здатність поглинати вологу з повітря, стійкість до впливу температур, липкість, плинність, пригарність, сипкість), механічні, теплофізичні (здатність проводити або акумулювати теплову енергію) і гідравлічні (пористість, вологість, газоутворення, газопроникність) властивості формувальної суміші. Тому в ливарному виробництві необхідно використовувати матеріали еталонної якості. ТОВ «Укрфаворит» поставляє на український ливарний ринок сполучні європейського виробництва. Фенолформальдегідна смола PERMABIND CO забезпечує виготовлення високоміцних стержнів. В її основі відсутні азот, сірчані і фосфорні сполуки.

Технологія резол-СО2 набула значного поширення в ливарному виробництві за рахунок наступних переваг:

  • можливість застосування практично всіх видів піску. В якості наповнювача можна використовувати хромвмісний, цирконієвий, шамотний, кварцевий та інший пісок. При цьому невеликий розмір часток, грубість зерен, присутність високого відсотку пилу збільшують витрати смоли;
  • виготовлення стержнів будь-якої геометричної форми і високої щільності, з мінімальним відсотком браку. Поверхня виливків не покривається блискучим вуглецем, на ній не утворюються ужимини і просічки. Стержні характеризуються підвищеною міцністю;
  • підвищена вологостійкість сетржнів;
  • поліпшення умов праці на виробництві. Мінімальне виділення запаху при змішуванні смоли з піщаним наповнювачем, низька хімічна токсичність і відсутність викидів бензолів – все це є незаперечними перевагами резол-СО2 процесу. Через це немає необхідності в очищенні повітря по завершенні робіт.

Резол-СО2-процес – бюджетна технологія виготовлення стержнів і форм, яка характеризується високою продуктивністю, мінімізує відсоток бракованих виробів, знижує трудовитрати, що позитивно відображається на собівартості готової продукції.

Технологічні параметри

Для виробництва високоміцних форм вміст лужної смоли зазвичай становить 2-2,5% від піщаного наповнювача.

Через високу лужність смоли регенерація даної сполучної системи ускладнена. Повторному застосуванню формувальної суміші перешкоджають солі калію, що містяться в основі смоли. Останні не згорають в процесі лиття або при терморегенераціі, сплавляються з кварцевим піском, знижуючи його вогнетривкі властивості.

Для виготовлення модельно-ливарного оснащення для технології резол-СО2 застосовується метал (чавун, алюміній), полімерні матеріали (поліетилен, поліуретани, епоксидні склади) або дерево. При необхідності використовуються розділяючі суміші.

Пропозиції від ТОВ «Укрфаворит»

Компанія, будучи ексклюзивним дистриб’ютором сполучних від Eurotek Foundry Products ltd (Великобританія), поставляє на українські ливарні підприємства фенолформальдегідні смоли для резол-СО2 процесу еталонної якості. Технічні характеристики матеріалу підтверджені європейським сертифікатом безпеки.

За 12 років успішного досвіду в ливарній галузі фахівці «Укрфаворит» провели 1500 випробувань на 500 заводах, виконали більше 460 відряджень техвідділу на підприємства України, успішно запустили обладнання на 9 ливарних заводах, перевели 40 підприємств з одного процесу на інший, допомогли впровадити у виробництво виливків 180 видів матеріалів. В активі компанії – надійні партнери і більше 100 вдячних клієнтів.

ТОВ «Укрфаворит» пропонує:

  • цілодобову консультаційну підтримку;
  • своєчасну доставку сполучних матеріалів в будь-яку точку України;
  • лояльні умови співпраці (можливість відстрочки платежу);
  • допомога у вирішенні проблем з технологією, обладнанням, навчанням кадрів.

Ціни на ливарні матеріали безпосередньо залежать від виробничих обсягів підприємства. Чим більша партія, тим вигіднішою може бути вартість. Звертайтеся!

Асортимент

Зробити запит