ПЕРЕВІРЕНІ АНГЛІЙСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ, ВІДТОЧЕНІ ВІКАМИ

Для ефективного ливарного виробництва потрібне спеціальне оснащення. Щоб підвищити якість продукції, збільшити обсяг підприємства, мінімізувати трудові ресурси, знизити вплив людського фактора на технологічний процес, необхідно використовувати сучасні автоматизовані установки, агрегати та прилади, технічні характеристики яких відповідають вимогам діючих стандартів безпеки. Ливарне обладнання, що поставляється з Великобританії, має сертифікати відповідності та гарантії від виробника.

Характеристика асортименту

ТОВ «Укрфаворіт» пропонує цілий комплекс спеціалізованих установок і агрегатів, які необхідні для здійснення робіт, пов’язаних з виробництвом високоякісних виливків. Компанія поставляє обладнання для ливарних цехів, ливарно-механічних, сталеливарних, машинобудівних та інших заводів України:

  • високошвидкісні змішувачі піску Triton. Продуктивність установки – до 60 тонн на годину. Завдяки оснащенню змішувача інверторним двигуном, агрегат працює в енергозберігаючому режимі, що забезпечує відчутну економію енергоресурсів і, відповідно, зниження собівартості продукції. Устаткування сприяє рівномірному розподілу компонентів XTC-суміші. Лопатки для перемішування, виготовлені з високоміцного чавуну, характеризуються стійкістю до механічного зносу і збільшеним експлуатаційним ресурсом;
  • установки регенерації суміші Trojan. Устаткування характеризується ергономічною формою і компактними розмірами, тому не вимагає значного вільного простору для розміщення. Установка застосовується в цехах, де цінується кожен квадратний метр. Для зручності монтажу і проведення ТО вузли встановлюються на загальну сталеву платформу;
  • маніпулятори форм Titan. Каталог включає обладнання з гідравлічним, пневматичним або електричним приводом. ТОВ «Укрфаворит» реалізує маніпулятори для збирання і транспортування ливарних форм різних габаритів, що дозволяє кожному підприємству підібрати оптимальний варіант агрегату в залежності від вимог технологічного процесу;
  • комплектуючі для обладнання ливарного виробництва. ТОВ «Укрфаворит» поставляє насоси для змішувачів, які застосовуються при виробництві XTC-суміші, вузли контролю роботи міксера і управління технологічним процесом та ін.

Установки для ливарного виробництва Eurotek йдуть з інструкцією по експлуатації.

Англійські технології, доступні українським підприємствам

ТОВ «Укрфаворіт» поставляє на вітчизняні ливарні заводи і комбінати європейське обладнання, яке дозволяє випускати продукцію еталонної якості. Компанія надає комплекс послуг в підборі установок для ливарного виробництва, налаштуванні агрегатів, у вирішенні проблем з технологією, навчанням кадрів.

Переваги співпраці з ТОВ «Укрфаворіт» в цифрах:

  • здійснили запуск обладнання на 9 ливарних підприємствах;
  • організували 460 відряджень техвідділу на заводи України;
  • перевели 40 підприємств з одного процесу на інший;
  • провели 1 500 випробувань на 500 ливарних заводах;
  • склали понад 400 Техзвітів.

Компанія «Укрфаворіт», яка понад 12 років успішно працює на вітчизняному ливарному ринку, пропонує 100% підтримку підприємствам України на всіх етапах співпраці. Звертайтеся!

Телефон:

+380673339285
+380663339285
+380443339285

Адреса: Україна

Кіровоградська область
м. Олександрія
вул.