Лінійка обладнання для вибивання форм і регенерації холодно-твердіючих сумішей починається від розмірів вибивної решітки 900х550 мм продуктивністю 1 т/год та до 3000х2000 мм і 20 т/год.

Дроблення шматків суміші відбувається на вибивний решітці. Система охолодження і видалення пилу дозволяє охолодити суміш і видалити з неї пил. Видалення пилу відбувається в киплячому шарі за рахунок створюваного усередині обладнання розрядження. Охолодження піску відбувається в момент протікання (в «киплячому» стані) його через радіатори по яких протікає вода. Далі пісок надходить в пневмонасоси для транспортування в бункер. Повітря після охолоджувача надходить у фільтруючу шафу де воно очищається від пилу, який в подальшому збирають в мішки.

Лінійка механічної регенерації включає наступні серії:

Серія Compact – Компактні установки, монтовані на рівні нульової позначки. Спроектовані для невеликих ливарних підприємств. Мають розмір вибивної решітки від 900х550мм до 1200х1200мм. Продуктивність 1 і 3т/год

Серія VD – Установки середньої потужності. Мають розмір вибивної решітки від 1500х1150мм до 2500х2000мм. Продуктивність від 6 до 12 т/год.

Серія ЕD – Установки підвищеної потужності. Немає вибивної решітки – суміш у вигляді шматків подається ковшем або по стрічковому конвеєру. Продуктивність від 5 до 20 т/год.

Серія BD – Установки з низьким завантаженням для великогабаритних форм. Загрузка форми на решітку відбувається краном або з роликів. Продуктивність від 5 до 10 т/год.

До складу систем також входить охолоджувач-класифікатор для гарячого піску.