Всі матеріали для ливарного виробництва поділяють на основні, наприклад, чавун, сталі і сплави, і допоміжні матеріали. До останніх відносяться різноманітні добавки, які вводяться в суміш при виготовленні форм і стержнів, для зміни їх характеристик і властивостей. Це можуть бути різноманітні вогнетривкі суміші, протипригарні, формувальні, розділювальні і багато інших.

Застосування матеріалів для лиття

В якості захисного засобу від пригару на робочі поверхні форм і стрижнів наноситься тонка плівка протипригарних покриттів на основі кам’яновугільної і деревного пилу, графітний порошок, кварц та інші матеріали. Існують допоміжні суміші для запобігання прилипання до моделі і стержнів на основі графіту, лікоподію або просушеного піску. Для підвищення податливості стрижнів застосовуються волокнисті речовини, які при заливці згоряють і значно підвищують газопроникні властивості сумішей. При роботі з магнітними сплавами застосовуються захисні присадки на основі борної кислоти, які окислюються при заливці. При взаємодії з розплавленим металом вони створюють захисний шар, що захищає магній від окислення. До допоміжних матеріалів для лиття відноситься оксид заліза. Він застосовується в cold-box і no-bake процесах при додаванні в піщано-смоляну суміш для модифікації характеристик стрижнів і форм. Основна дія від використання оксиду заліза:
  • створення ефекту окислення і можливість вступу в реакцію з вуглецем і азотом, які виділяються при розпаді сполучних;
  • взаємодіючи з піском виникає фаяліт, що змінює властивості кварцевої суміші і скорочує дефекти при литті.
Основним завданням Iron Oxide є перешкоджання виникненню гарячих тріщин при литті чавунних і сталевих виробів.

Якісні матеріали від ТОВ «Укрфаворіт»

ТОВ «Укрфаворіт» пропонує купити допоміжні матеріали для ливарного виробництва від виробника. Наші фахівці готові не тільки проконсультувати клієнтів з питань придбання, але і нададуть сервісну підтримку технологічних процесів і допоможуть налагодити виробництво з метою його оптимізації. Продаж допоміжних матеріалів для лиття здійснюється максимально швидко, ціна при цьому залишається в розумних межах. Ми надаємо тільки високоякісну продукцію, яка має всі необхідні сертифікати європейського зразка. Співпрацюючи з «Укрфаворіт», ваше виробництво вийде на якісно новий рівень.

Асортимент

Зробити запит