Ваші переваги роботи у нас

Навчання та стажування на кращих ливарних виробництвах Європи.
Швидке практичне застосування результатів тренінгів.
Увага, підтримка і наставництво від керівників відділів і власника бізнесу.
Спілкування з елітою ливарного виробництва (у портфелі «Укрфаворіт» понад 100 великих заводів).
Кар'єрне зростання і підвищення рівня компетентності кожного співробітника.
Досягнення і результати співробітників відзначаються особливими нагородами від компанії, міста та країни.

Ви зайшли на сторінку – це означає, що Ви вже чули або прочитали про нашу команду. І швидше за все, хотіли б змінити своє життя і кар’єру на краще! Все, що написано тут, ви можете перевірити на нашому сайті, в соц. мережах або, краще, наживо, ставши одним з нас.

Бачення нашої компанії: «Зробити роботу ливарника простішою, а продукцію кращою завдяки силі англійських традицій та передових технологій».

Ми співпрацюємо з британською компанією EUROTEK з 2016 року, оскільки знаємо, що Англія асоціюється з найдавнішими традиціями в ливарному виробництві, а також є законодавцем громадської думки з англійською педантичністю.

EUROTEK, один з усіх відомих виробників продукції для ливарної промисловості, об’єднав у собі і виробництво матеріалів, і випуск устаткування для ХТС-процесів. Фахівці компанії «Укрфаворіт» відвідують ливарні виробництва Данії, на яких вони опановують технологічне обладнання підприємств і систему організації виробництва компаній, що випускають виливки. Представники EUROTEK також приїжджають в Україну для участі у виставках і налагодження технологічного процесу, що сприяє систематичному обміну досвідом та стабільному міжнародному співробітництву.

https://www.youtube.com/watch?v=v-vMj55b96o

Ми знаємо, що успіх клієнтів і наші досягнення мають бути спланованими. Впевнені, якщо ми не сплануємо майбутнє, майбутнє «спланує» нас. Багато що з того, про що ми мріяли кілька років тому досягнуто. Результати нашої діяльності за минулі роки Ви можете побачити на нашому сайті https://ukrfavorit.com.ua/. У нас є план стратегічного розвитку, який ми щороку доповнюємо й удосконалюємо. У складанні програм і виконанні цього плану бере участь кожний співробітник.

Наші досягнення визнані на державному рівні: у 2016 році «Укрфаворіт» було нагороджено грамотою «За високі результати господарської діяльності, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Мелітополя, плідну роботу з органами місцевого самоврядування» та визнано одним з кращих роботодавців регіону. У 2017 році ТОВ «Укрфаворіт» було відмічено серед провідних підприємств Запорізької області і нагороджено грамотою «За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області».

Ми – невелика компанія з 20 осіб, але разом ми зробили багато і зробимо ще більше! Все, що ми робимо, ми робимо з душею! За це клієнти вибирають і цінують нас.

Головні споживачі наших послуг – керівники ливарних підприємств (власники, директори, начальники виробництва, технологи та постачальники) – непрості клієнти. Проте ми намагаємося підбирати такі рішення, які б скоротили витрати сил, часу і при цьому підвищили ефективність, тому до кожної компанії у нас індивідуальний підхід. Ми працюємо «пліч-о-пліч» з нашими клієнтами.

В компанії «Укрфаворіт» відбувається розробка кожного нового проекту «з нуля». Для забезпечення ефективної взаємодії під час впровадження між нашими відділами розподілено стратегічно важливі функції, а між нами – відповідальність і робота.

Засновник і власник компанії Ісаєва Олена В’ячеславівна розпочала діяльність в 2008 році. Олена В’ячеславівна активно бере участь в роботі компанії. Крім своїх основних обов’язків вона ділиться досвідом, проводить майстер-класи для нових співробітників, приділяє увагу кожному члену нашої команди, навіть коли знаходиться у відрядженні. Олена В’ячеславівна не раз отримувала визнання і перемагала у державних конкурсах, останні з яких: «Кращий підприємець року» в номінації «Кращий платник податків» – 2018-2019 рр., «Господиня свого краю» у номінації «Керівник підприємства» – 2019 р.

Директор підприємства Бурдін Денис Михайлович, працює в металургії з 2006 року. Починав з виконання конструкторських робіт з проектування індукційних печей, з 2011 року працював на посаді технічного директора, з 2017 року – директор ТОВ «Укрфаворіт». Отримав професійну підготовку щодо ефективного впровадження матеріалів і налагодження та налаштування обладнання для ХТС-процесу в Данії. Нагороджений почесною грамотою Мелітопольської міської ради за відданість обраній справі, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток міста з нагоди 234-ї річниці заснування міста Мелітополя.

Усією командою ми:

  • розробили та впровадили модуль «бюждет» у програму 1С, модуль «Облік ПММ» у програму 1С, політику оплат і системи роботи з дебіторською заборгованістю;
  • забезпечуємо 100% підтримку ливарника на будь-якому етапі виробництва;
  • допомагаємо впровадити на підприємствах стандарти, визнані в Європі;
  • є учасниками міжнародних виставок і навчальних семінарів у сфері ливарного виробництва.

У процесі роботи кожен з наших співробітників знаходиться в безпосередньому контакті з керівництвом, відчуваючи увагу, підтримку, наставництво. Як тільки новий співробітник приходить у компанію, його знайомлять з профілем посади, в якому викладено основні обов’язки, він проходить стажування в кожному відділі компанії. Під час стажування ми б хотіли, щоб кожен, хто до нас приходить добре розібрався в роботі, легко орієнтувався і був корисним з першого дня.

Працюючи у нас, Вам потребуватимете технічної грамотності у ливарній галузі і професійного підходу. У цьому Вам допоможуть повні інструкції при вивченні технічних матеріалів. У будь-який час Ви можете отримати консультацію нашого технолога або роз’яснення безпосереднього керівника. Наші інструкції взято з практики ливарного бізнесу і багаторічного досвіду роботи. Кожен наш співробітник отримує можливість практичного застосування результатів проведеного для нього навчання (тренінгу). Ті знання, які ми надаємо, Ви можете отримати, тільки навчаючись у нашій компанії, відпрацьовуючи всі результати на практиці. Компанія «Укрфаворіт» надає можливість для зростання кожному співробітнику.

Щотижня в компанії на нарадах координуються програми і дії відділів. У кожного співробітника є своя роль в нарадах. Представники технічного відділу і відділу продажів багато часу проводять у відрядженнях, що дає можливість знати наших клієнтів в обличчя і бути ближчими до їхніх проблем. Ми робимо все, що б клієнти пишалися результатом своєї роботи.

У нас виключно шанобливе ставлення один до одного і до клієнтів. Ми вважаємо, що задоволені співробітники працюють ефективніше. Керівники роблять все необхідне для команди, щоб кожен учасник був щасливим і «передавав» щастя клієнтам.

Ми отримуємо загальний дохід, який розподіляємо відповідно до вкладу кожного співробітника в роботу і процвітання компанії.

Також, в нашій компанії керівництво відзначає досягнення і результати кожного учасника команди. Багато співробітників отримують особисті подяки та премії від Директора і Власника. У 2018 році, за особливі досягнення, вся команда «Укрфаворіт» отримала в нагороду від власника відпочинок на о. Кіпр.

Отдых-в-Укрфаворите-Кипр

Приходьте і Ви зможете взяти участь у численних соціальних проектах, рости і розвиватися разом з нами!

Вакансії компанії «Укрфаворит»

ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

  Докладніше

Зворотний дзвінок
Back call

Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с Политикой конфиденциальности этого сайта

Обратный звонок

Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с Политикой конфиденциальности этого сайта