Основна функція розділяючого покриття – забезпечення більш легкого вилучення піщаних форм / стержнів з ливарного оснащення. Такий матеріал сприяє зниженню зчеплення стержня / форми з оснащенням. Застосування розділяючого покриття дає можливість збільшити кількість операцій і поліпшити якість виливків.

Якість – наш пріоритет

ТОВ «Укрфаворит» поставляє на українські ливарні підприємства розділяючі покриття європейського виробництва. Їх випускає компанія Eurotek Foundry Products ltd (Великобританія) відповідно до вимог чинних міжнародних стандартів якості. Матеріали відзначаються такими перевагами:

  • мають підвищені розділяючі властивості;
  • не утворюють відкладень в системах автоматичного змащення.

Розділяючі матеріали Eurotek забезпечують отримання точних виливків еталонної якості з чистою поверхнею. В асортименті виробника – великий вибір продуктів. Каталог включає:

  • TRIGEL HD. Це універсальне покриття, яке застосовується під час виробництва піщаних форм і стержнів. Воно наноситься за допомогою пензлика або ганчір’я. Такі роботи повинні проводитися в приміщеннях з ефективною вентиляційною системою;
  • TRIGEL LD. Це покриття, як і TRIGEL HD, застосовується для всіх XTC-процесів і матеріалів. Воно наноситься вручну за допомогою пензля або у вигляді спрею. Роботу необхідно проводити в добре провітрюваному приміщенні. Після висихання матеріалу утворюється плівка, що дозволяє багаторазово використовувати дану оснастку для формування;
  • Це покриття використовується для піщано-глинистих сумішей (ПГС). Матеріал застосовується як при виконанні роботи вручну, так і на формувальних лініях. Його перевага – висока ефективність. Одноразове нанесення покриття забезпечує легке вилучення форм від 5 і більше «протяжок». З метою економного витрачання і для рівномірного розподілу мастила при роботі варто використовувати пульверизатор.

Ціни на покриття безпосередньо залежать від виробничих обсягів підприємства. Чим більша партія, тим може бути вигідніша вартість.

Переваги співпраці з ТОВ «Укрфаворит»

Компанія безпосередньо працює з виробником Eurotek, що дозволяє гарантувати високу якість матеріалів для лиття, забезпечувати їх своєчасну доставку на ливарні підприємства України. Для замовлення розділяючого покриття зв’яжіться з менеджером ТОВ «Укрфаворит». Гарантуємо оперативну відповідь та кваліфіковане обслуговування!

У нашому активі – 12 років успішного досвіду в ливарній галузі, надійні партнери і більше 100 вдячних клієнтів. За цей час фахівці компанії провели 1500 випробувань на 500 заводах.

Переваги співпраці з ТОВ «Укрфаворит»:

  1. Індивідуальний підхід у розв’язанні кожного питання.
  2. Можливість отримати професійну консультацію в будь-який час доби. ТОВ «Укрфаворит» гарантує 100% підтримку ливарника на будь-якому етапі виробництва.
  3. Лояльні умови співпраці (можливість відстрочки платежу).
  4. Допомога у вирішенні проблем з технологією, обладнанням, навчанням кадрів. Наші фахівці виконали більше 460 відряджень техвідділу на підприємства України, успішно запустили обладнання на 9 ливарних заводах, перевели 40 підприємств з одного процесу на інший, допомогли впровадити у виробництво виливків 180 видів матеріалів.

ТОВ «Укрфаворит» підбере краще розділяюче покриття для лиття під тиском. Звертайтеся!

Асортимент

Зробити запит