ТОВ «Укрфаворит» – законодавець англійських традицій лиття та інноваційних технологій на українському металургійному ринку. Компанія-лідер серед постачальників високоефективних матеріалів та інженерних рішень для організації і функціонування ливарного виробництва в Україні. Нами розроблено і впроваджено ефективну систему логістики, що гарантує надійність доставки, здатна задовольнити потреби наших клієнтів у матеріалах та забезпечити безперебійну роботу їх виробництва.

Основний напрям діяльності компанії – це організація постачання в Україну матеріалів від компанії Eurotek Foundry Products ltd (Великобританія) для впровадження ХТС-процесу у виробництво металевих виливків, які відповідають європейським стандартам.

ТОВ «Укрфаворит» є офіційним ексклюзивним представником Eurotek Foundry Products ltd в Україні. Наш британський партнер, компанія Eurotek, спеціалізується на виробництві і продажу хімічних компонентів високої якості для ливарної промисловості по всьому світу. Перелік продуктів і послуг, що пропонує компанія, включає:

  • сполучні смоляні системи;
  • розділові покриття;
  • вогнетривкі покриття;
  • обладнання для ХТС процесу (системи регенерації піску, змішувачі піску, системи управління ХТС процесом).

ТОВ «Укрфаворит» пропонує повний спектр послуг у таких областях:

  • налагодження і відпрацювання процесу виробництва металевих виливків з використанням продукції компанії Eurotek Foundry Products ltd;
  • подальша сервісна підтримка і супровід технологічних процесів у ливарному виробництві.

Вирішує ці завдання наш професійний «Технічний відділ». У складі якого працюють висококваліфіковані фахівці-технологи в області організації ливарного виробництва, які пройшли стажування та акредитовані компанією-партнером.

Previous slide
Next slide

Технічним відділом компанії ведуться роботи зі створення спеціалізованої лабораторії з контролю якості матеріалів для стрижневих і формувальних сумішей. 

ТОВ «Укрфаворит» допомагає клієнтам у пошуку обладнання, оснащення і модернізації ливарного виробництва, а також у впровадженні нових технологій, що гарантують отримання бажаних результатів. Наша компанія швидко реагує на проблеми клієнтів і допомагає оперативно їх вирішувати, позбавляючи металургів і головних технологів занепокоєння щодо стабільності процесу виробництва, виявляє причини браку, незалежно від факторів, що його викликали (проводиться повний аналіз процесу виробництва).

Наша компанія впроваджує англійські традиції ливарного виробництва на українських підприємствах, що швидко розвиваються, забезпечуючи європейську якість і вихід на нові ринки. Відкривайте Європу і розширюйте горизонти вашого бізнесу разом з надійним партнером ТОВ «Укрфаворит».

Чому ми

Завжди доступні

Ми приймаємо запити і телефонні дзвінки 24/7, щоб Ви могли вирішити будь-яку проблему, коли Вам потрібно. Наша команда допоможе з проблемою у короткі терміни.

Кваліфіковані фахівці

Всі члени нашої команди є висококваліфікованими та освіченими фахівцями. Всі вони проходять підготовку відповідно до новітніх технологій.

Справедливі ціни

Наші ціни є справедливими стосовно якісної європейської продукції. Ми пропонуємо індивідуальний підхід під час ціноутворення для постійних клієнтів.

Комплексний підхід

Ми пропонуємо комплексне обслуговування клієнтів: підбір обладнання і оснастки, поставку сучасних матеріалів, впровадження нових технологій

Телефон:

+380673339285
+380663339285
+380443339285

Адреса: Україна

Кіровоградська область
м. Олександрія
вул.