Робимо роботу ливарника простішою, продукцію кращою, завдяки силі англійських традицій і передових технологій

Сталь
Сложность
Точность

Компанія «Укрфаворит» – постачальник №1 високоякісних матеріалів європейського виробництва для виготовлення ливарних форм і стержнів, а також впровадження XTC-процесів (пеп-сет, альфа-сет, амін, фуран і т.д.). Використання сертифікованої сировини, яка поставляється безпосередньо з Великобританії, дає можливість підприємствам України значно поліпшити технічні характеристики і суттєво знизити собівартість продукції, яка випускається. Матеріали для ливарного виробництва відповідають вимогам міжнародних стандартів безпеки, що дозволяє одержувати виливки еталонної якості.

Вузькоспеціалізований асортимент

Компанія «Укрфаворит» поставляє в Україну ливарні матеріали, технічні характеристики яких підтверджені сертифікатом відповідності. Для отримання якісних виливків, без дефектів, в ливарному виробництві застосовуються:

  • сполучні (фенолформальдегідні, фуранові ливарні смоли) і каталізатори (затверджувачі);
  • розділяючі речовини (мастила);
  • антипригарні покриття.

ТОВ «Укрфаворит» допоможе підібрати найкращі матеріали для ливарного виробництва. Адже ні для кого не секрет, що якість використовуваних матеріалів для лиття безпосередньо визначає експлуатаційні властивості формувальної суміші: технологічні (здатність поглинати вологу з повітря, стійкість до впливу температур, липкість, плинність, пригарність, сипучість), механічні (міцність в нагрітому, прожареному, зміцнюваному або вологому стані), теплофізичні (здатність проводити або акумулювати теплову енергію), гідравлічні (пористість, вологість, газоутворення, газопроникність).

Використання сертифікованої сировини дозволяє отримати на виході міцні форми, що не руйнуються під впливом високих навантажень при транспортуванні і заливці розплавленим (гарячим) металом.

Англійські ливарні традиції в Україні

ТОВ «Укрфаворит» змінює правила гри на вітчизняному ливарному ринку. Наразі українські заводи і комбінати все більше цікавляться європейськими тенденціями, впроваджують у виробництво інноваційні технології і надають превагу якості перед дешевизною, тому нішу преміальних матеріалів для лиття впевнено зайняла продукція від компанії Eurotek Foundry Products ltd (Великобританія). Її частка – 30% ринку сполучних в Україні. В каталозі виробника – продукція, яка відповідає вимогам європейських стандартів і нормам екологічного менеджменту.

Головний вектор діяльності ТОВ «Укрфаворит», як ексклюзивного дистриб’ютора матеріалів для лиття Eurotek Foundry Products ltd – організація безперебійних поставок на вітчизняні підприємства різних матеріалів для впровадження XTC-процесу в виробництво виливків.

Наші гарантії:

  • Забезпечення цілодобової консультаційної підтримки.
  • Своєчасна доставка матеріалів для лиття сплавів завдяки розробленій та впровадженій ефективній системі логістики.
  • Дружні відносини та лояльні умови співпраці (можлива відстрочка платежу).
  • Допомога у розв’язанні проблем з технологією, обладнанням, навчанням кадрів.

Ціни матеріалів, що поставляються для ливарних форм, безпосередньо залежать від виробничих обсягів підприємства. Чим більша партія, тим вигіднішою може бути вартість.

Телефон:

+380673339285
+380663339285
+380443339285

Адреса: Україна

Кіровоградська область
м. Олександрія
вул.