Оксид заліза Iron Oxide використовується у якості добавки до піщано-смоляних сумішей для cold-box і no-bake процесів з метою модифікування властивостей форм і стрижнів. Основні ефекти від застосування добавки:

  • окислювальний ефект і здатність реагувати з вуглецем і азотом, що виділяються при розкладанні смоляних зв’язуючих;
  • при взаємодії з кварцовим піском виділяється низка продуктів реакції, таких як фаяліт, що змінює властивості піщаної суміші, дозволяючи скоротити схильність до формування дефектів лиття, пов’язаних з термічною зміною розмірів форми при нагріванні.

Iron Oxide – сріблясто-чорний за зовнішнім виглядом, тверді зернисті сепаровані частки. Його основною функцією є запобігання гарячим тріщинам, просіків при виробництві сталевих і чавунних виливків. Типова витрата Iron Oxide при додаванні його до піщано-смоляних сумішей зазвичай у межах від 2% до 4% від маси піску. Для того, щоб уникнути гарячих тріщин у сталевих виливках, схильних до такого типу дефекту, добавка Iron Oxide має складати близько 2-3%.

В умовах використання при виготовленні стрижнів для чавунного лиття добавка у кількості 3-4% є найбільш придатною для запобігання просіків і поліпшення властивостей у гарячому стані.

Iron Oxide рекомендується для використання з кварцовим піском з розміром зерен 0,15 – 0,25 мм.

Упаковка:

25 кг мішок

1000 кг біг-бег

Зробити запит