Pep-Set – система, відома високим ступенем контролю реакції отвердіння і винятковою якістю одержуваних в результаті виливків. Це еталон досконалості в XTC-технології. В ролі сполучної речовини використовуються смоли на поліуретановій основі. Швидкість, гнучкість і універсальність застосування дозволяють системі пеп-сет на 100% задовольняти будь-яку вимогу виробництва стержнів і форм.

Ключові переваги системі Pep-Set

Дана XTC-технологія дозволяє відливати заготовки еталонної якості. ТОВ «Укрфаворит» пропонує купити систему компонентів для пеп-сет-процесу:

 • смола PERMACURE AS, яку можна використовувати для лиття заготовок різних типів (дрібних і великих форм). Матеріал придатний для виготовлення стержнів, призначених для лиття продукції із чорних і кольорових металів;
 • каталізатори AS 10, AS 20 і AS 30, які дозволяють встановлювати різну швидкість затвердіння.

Ливарні матеріали характеризуються здатністю переносити високі температури, що дозволяє отримати на виході міцні форми. Вони не руйнуються під впливом високих навантажень при транспортуванні і заливці розплавленим (гарячим) металом.

Пеп-сет-процес має наступні переваги:

 1. Висока продуктивність. Дана властивість забезпечується за рахунок швидкого циклу полімеризації формувальної суміші. Затверділі форми можна отримати за 90 секунд!
 2. Можливість роботи з регенерованим піском. Ця XTC-технологія дозволяє знизити витрати підприємства, так як зменшується обсяг задіяних формувальних сумішей в кілька разів (за рахунок високого відсотоку регенерату в складі основи).
 3. Можливість корегувати параметри виробництва стержнів в широких межах. При цьому дотримується висока точність розмірів виливків.
 4. Контрольований час полімеризації. Покращене співвідношення «час живучості формувальної суміші / час зняття оснащення».
 5. Гарна плинність формувальної суміші і рівномірне її застигання по всьому об’єму, легке вибивання форм.
 6. Екологічна безпека. Завдяки невеликому відсотку сполучного компонента, що міститься в основі суміші (0,4-0,8% від маси піщаного наповнювача), вдвічі зменшено кількість токсичних речовин при заливці і полімеризації. Крім того, після затвердіння формувальної суміші в повітря не виділяються хімічні сполуки, що дозволяє підвищити екологічність виробництва.

Ця ефективна з економічної точки зору XTC-технологія дозволяє ливарним підприємствам зменшити енергетичні і трудові витрати, знизити собівартість продукції, що випускається.

Європейскі матеріали для пеп-сет-процесу

ТОВ «Укрфаворит» вже більше 12 років постачає на вітчизняні ливарні підприємства якісні матеріали для виготовлення форм і стержнів за технологією XTC. Виробник – Eurotek Foundry Products ltd (Великобританія). Завдяки прямим поставкам ливарних матеріалів ТОВ «Укрфаворит» може гарантувати:

 • європейську якість продукції (підтверджену сертифікатом);
 • розумні ціни на ливарні матеріали для Pep-Set-процесу. Їх вартість безпосередньо залежить від виробничих обсягів підприємства. Чим більша партія, тим вигідніші будуть ціни ливарних матеріалів;
 • своєчасну доставку замовлення в будь-яку точку України.

Крім того, компанія «Укрфаворит» гарантує своїм клієнтам цілодобову консультаційну підтримку, лояльні умови співпраці (можлива відстрочка платежу) і допомогу у розв’язанні проблем з технологією, обладнанням, навчанням кадрів. Звертайтеся!

АСОРТИМЕНТ

СМОЛА

КАТАЛІЗАТОР

Зробити запит