ЗАСТОСУВАННЯ:

Використовується у якості добавки до пісчано-глинистих сумішей для cold-box і no-bake процесів з метою модифікації властивостей форм і стрижнів. Основні ефекти від застосування добавки:

  • окислювальний ефект і здатність створювати реакцію з вуглецем і азотом, які виділяються при розкладі смоляних зв’язуючих;
  • при взаємодії з кварцевим піском виділяється ряд продуктів реакції, такі як фаяліт, що змінює властивості піщаної суміші, дозволяючи зменшити схильність до формування дефектів лиття, пов’язаних з термічними змінами розмірів форми при нагріванні.

ТИПОВІ ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Хімічний склад

№ за вагою

Fe2 O3 + FeO

90,00 Min

SiO2

5,00 Max

AI2 O3

2,00 Max

Фізичні властивості

№ за вагою

Волога

0,50 Max

Середній розмір фракції*

0,15-0,25 мм

Щільність

2,6 – 3,2 г/см3

* Орієнтовно, більше інформації наведено у сертифікаті якості

Має сріблясто-чорний колір та тверді зернисті сепарировані часточки. Його основною функцією являється попередження уникнення гарячих тріщин, просічок у виробництві сталевих і чавунних виливок. Типові витрати Iron Oxide Type H400 при додаванні його у піщано-смоляну суміш коливаються у межах від 2% до 4% від маси піску. 

Для того, щоб уникнути гарячих тріщин у сталевих виливках, що схильні до такого типу дефекту, додавання Iron Oxide Type H400 повинно складати 2-3%.

В умовах використання при виготовленні стрижнів для чавунного лиття добавка в кількості 3-4% є найбільш придатною для запобігання просічок та поліпшення властивостей в гарячому стані.

Рекомендується для використання з кварцевим піском з розміром зерен 0,15 – 0,25 мм.

УПАКОВКА:

мішок – 25кг, біг-бег – 1000кг