Каталізатор на основі PTSA для затвердіння смол системи PERMASET. Каталізатори є надзвичайно важливою частиною системи ХТС. Належне та акуратне використання каталізатора позитивно впливає на всі аспекти системи зв’язувальних компонентів, таких як: продуктивність, кількість в’яжучих, що використовується, відсоток регенерації.

Застосування. Для виготовлення ливарних форм і стрижнів разом зі смолами PERMASET

Тип каталізатора

Вибір типу каталізатора PERMACAT залежить від необхідного часу затвердіння (зняття модельного оснащення), температури піску, навколишнього середовища та інших умов, таких як: вимоги щодо викиду двоокису сірки, міцності форми при знятті оснащення та ін.

Увага! Забороняється безпосередньо змішувати PERMACAT 127 із фурановими смолами, такими як PERMASET. Ці матеріали повинні змішуватися тільки разом з піском.

Застереження щодо використання

Каталізатори PERMACAT містять компоненти, які можуть бути небезпечні під час неналежного застосування. Уникайте потрапляння його в очі та на шкірні покриви, працюйте у захисному одязі. Ознайомтеся з відповідним паспортом безпеки для того, щоб упевнитися, що процедури поводження з каталізатором відомі та зрозумілі.

Зберігання

Каталізатори PERMACAT можуть бути схильні до кристалізації при тривалому зберіганні при температурі, нижче 0°C. Тому ми рекомендуємо зберігати каталізатори у закритих контейнерах при температурі +1 … 30°C. За належних умов матеріал може зберігатися щонайменше 12 місяців.

Зробити запит