Смола для ливарного застосування, заснована на фурфуролі; містить модифікатори, що поліпшують процес полімеризації і зв’язування частинок піску при роботі системи.

Застосування

Для виготовлення ливарних форм і стрижнів спільно з каталізаторами Permacat. Кількість добавки PERMASET 839 є типовою для фуранових систем і, в залежності від індивідуальних особливостей ливарного виробництва споживача, коливається у межах 0,7-1,2 % від маси піску. PERMASET 839 дозволяє використовувати до 90% механічного регенерату за умови успішної роботи системи регенерації. PERMASET 839 особливо підходить для сталевого лиття, але так само може застосовуватися для виготовлення чавунних виливків.

Увага! Забороняється безпосередньо змішувати PERMASET 839 з кислотами типу каталізаторів PERMACAT. Ці матеріали повинні змішуватися тільки разом з піском.

Застереження щодо використання

Смола PERMASET 839 містить компоненти, які можуть бути небезпечні при неправильному поводженні. Уникайте потрапляння в очі та на шкірні покриви, носіть захисний одяг. Ознайомтеся з відповідним паспортом безпеки для того, щоб упевнитися, що роботи із смолою зрозумілий.

Зберігання. 

Смола PERMASET 839 повинна зберігатися при температурі 5 … 25°С, захищеною від прямих сонячних променів. Припустимо, але не рекомендується, зберігання при вищих або нижчих температурах. Зберігання при підвищених температурах істотно знижує термін зберігання.

Зробити запит