Це покриття на основі композиції графіту та алюмсилікатів, яке швидко висихає. Використовується для на несення на піщані форми / стрижні під час виробництва сталевих виливків, але так само може бути застосовано для виливків з чавуну, легованого чавуну, ЧШГ та кольорових сплавів. Покриття підходить для форм і стрижнів з більшості в’яжучих систем.

Застосування:

Спосіб нанесення:

  • пензлем
  • зануренням
  • обливанням
  • розпиленням

При нанесенні зануренням або розпиленням покриття необхідно розбавити етанолом або ізопропіловим спиртом. Перед використанням або розведенням покриття повинне бути добре перемішано. Рекомендується перевірити ступінь готовності покриття за допомогою віскозиметру або за допомогою ареометру Бауме (Baume). Покриття сушиться на повітрі або обпаленням.

Зберігання / запобіжні заходи при роботі

Perma-Cote 230S класифікується як ВИСОКОВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ продукт, тому у перебігу роботи та зберігання мають бути забезпечені відповідні запобіжні заходи. Уникайте потрапляння в очі та на шкірні покриви, працюйте у захисному одязі. Ознайомтеся з відповідним паспортом безпеки, щоб упевнитися, що порядок поводження з речовиною зрозумілий.

Упаковка Металеві бочки 70 кг.

Зробити запит