STRIPTEK – розділове покриття на основі мінеральних масел.

ЗАСТОСУВАННЯ:Використовується при виготовленні ливарних форм із піщано-глинистих і рідко-скляних сумішей. Може застосовуватися на формувальних лініях і при ручному формуванні. Перед використанням, необхідно дати матеріалу досягти кімнатної температури. Для отримання рівномірно тонкого шару і оптимальних розділових властивостей, при максимальній економії матеріалу, рекомендовано наносити покриття методом розпилення.Одного нанесення вистачає на п’ять і більше «протяжок» моделі, в залежності від складності конфігурації і стану модельної оснастки.Плівка розділового покриття має високу тепло- і вологостійкість, а також має відмінну адгезію. Не містить силіконів. Практично не має запаху.

ТИПОВІ ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Параметр

Показник

Колір

Жовтий

Питома вага при 20 оС, г/см3

Близько 0,83

ЗБЕРІГАННЯ/ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

Розділове покриття Striptek SG-1085 повинно зберігатися подалі від сонячного проміння у добре провітрюваному приміщенні. Уникайте потрапляння в очі та на шкіряні покрови, носіть захисний одяг.

Ознайомтеся з відповідним паспортом безпеки для того, щоб упевнитися, що процедури поводження з покриттям відомі і зрозумілі.

УПАКОВКА:

Каністра – 20кг

Бочка – 160кг

Контейнер – 800кг