Смоли на основі фурілового спирту з високим вмістом FA (фурфурілалкоголю) без вмісту фенолу для ливарного застосування.

Застосування

Для виготовлення ливарних форм і стрижнів спільно з каталізаторами Permacat. Кількість добавки PERMASET 870 є типовою для фуранових систем і, відповідно до індивідуальних особливостей ливарного виробництва споживача, коливається у межах 0,7-1,2% від маси піску. PERMASET 870 дозволяє використовувати механічний регенерат при виготовленні форм або стрижнів.

Увага! Забороняється безпосередньо змішувати PERMASET 870 з кислотами, типу каталізаторів PERMACAT. Ці матеріали мають змішуватися тільки разом з піском.

Застереження щодо використання

Смола PERMASET 870 містить компоненти, які можуть бути небезпечні при неправильному поводженні. Уникайте потрапляння в очі та на шкірні покриви, працюйте у захисному одязі. Слід ознайомитися з відповідним паспортом безпеки та упевнитися, що порядок роботи із смолою зрозумілий.

Зберігання. Смола PERMASET 870 має зберігатися при температурі 5 … 25°С із захистом від прямих сонячних променів. Припустимо, але не рекомендується зберігання при вищих та нижчих температурах. Зберігання при підвищених температурах істотно знижує термін зберігання.

Зробити запит