Розділове покриття Trigel HD являє собою суспензію, придатну до самовисихання, з високим вмістом дрібнодисперсного металічного алюмінію у рідкому органічному носії. Покриття Trigel HD застосовується для всіх типів виготовлення піщаних форм / стрижнів та основних матеріалів (метал, деревина, пластик), які використовуються для виготовлення оснастки. Використання Trigel HD особливо ефективно на стрижневих ящиках і в місцях утрудненого знімання форми з моделі.

Застосування

Trigel HD може наноситися пензликом або ганчір’ям. Нанесення повинно здійснюватися в добре вентильованому приміщенні для зниження впливу випаровувань розчинника. Розділовий агент необхідно наносити швидко і при цьому уникати його надмірного застосування. Нанесений шар не повинен бути занадто товстим – це допоможе уникнути налипання розділового шару на форму у місцях, що легко стираються.

Зберігання / застережні заходи при роботі

Розділове покриття Trigel HD має зберігатися далеко від прямого сонячного світла у добре провітрюваних місцях. Уникайте потрапляння в очі і на шкірні покриви, використовуйте захисний одяг. Trigel HD класифікується, як ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНЕ і має зберігатися далеко від будь-яких джерел вогню / іскор. Ознайомтеся з відповідним паспортом безпеки, щоб бути впевненим, що порядок поводження з матеріалом зрозумілий.

Упаковка Металеві відра по 9 кг

Зробити запит