Високолужна фенольна смола для використання при виготовленні стрижнів у ливарному виробництві.

Застосування: для виготовлення ливарних стрижнів з продувкою вуглекислим газом. Смола PERMABIND СО забезпечує високу міцність і низький рівень шкідливих виділень при набиванні стрижнів і заливці. Типова витрата сполучної 2,0-2,5% від кількості піску у залежності від індивідуальних особливостей ливарного виробництва. Сполучна PERMABIND СО для cold-boxresolCO2 процесу дозволяє отримувати стабільно високу якість виливків і підходить для сталевого і чавунного лиття.

Застереження при використанні

Смола для cold-box процесу PERMABIND СО містить компоненти, які можуть бути небезпечними при неправильному застосуванні. Уникайте потрапляння в очі та на шкірні покриви, носіть захисний одяг. Ознайомтеся з паспортом безпеки, щоб упевнитися, що процедури поводження зі смолою відомі та зрозумілі.

Зберігання

Смола PERMABINDСО повинна зберігатися при температурі 5 … 25°С, захищеною від прямих сонячних променів. Припустимо, але не рекомендується, зберігання при біль високих або низьких температурах. Зберігання при підвищених температурах істотно знижує термін зберігання.

Зробити запит