Розділове покриття TRIGEL LD є суспензією алюмінієвого порошку у рідкому органічному розчиннику з середнім вмістом сухого залишку. Суспензія висихає на повітрі. Підходить для всіх піщано-смоляних процесів і більшості матеріалів моделей. TRIGEL LD забезпечує поліпшені розділові властивості та скорочує необхідний час висихання.

Застосування

Trigel LD може наноситися пензлем або спреєм. Нанесення має здійснюватися у добре вентильованому приміщенні для зниження впливу випаровувань розчинника. Розділовий агент необхідно наносити швидко і при цьому уникати його надмірного застосування. Нанесення не повинно бути занадто інтенсивним – це допоможе уникнути надмірного налипання у місцях модельного оснащення, які легко стираються. Для запобігання нарощування на поверхні моделі, агент не слід наносити рясно. Trigel LD має малу тенденцію до нарощування та високу стійкість. Легке і нечасте застосування забезпечить добрі розділові властивості.

Розділове покриття Trigel LD потрібно перемішати перед використанням для того, щоб частинки алюмінію були у завислому стані.

Зберігання / застережні заходи при роботі.

Розділове покриття Trigel LD має зберігатися далеко від прямого сонячного світла у добре провітрюваних місцях. Слід уникати потрапляння в очі та на шкірні покриви. Рекомендується працювати у захисному одязі. Trigel LD класифікується, як ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНЕ, тому повинно зберігатися далеко від будь-яких джерел вогню / іскор. Ознайомтеся з паспортом безпеки отримання необхідної інформації щодо порядку безпечної роботи з матеріалом.

Зробити запит