Це покриття, яке швидко висихає та розбавляється етиловим або ізопропіловим спиртом. Використовується для нанесення на піщані форми / стрижні при виробництві виливків з високомарганцевих сталей, але так само може застосовуватися для товстостінних виливків із сірого чавуну і ЧШГ. Покриття підходить для форм / стрижнів з більшості зв’язувальних систем, таких як фуран-процес, альфа-сет, рідке скло.

Застосування

Спосіб нанесення:

  • пензлем
  • зануренням
  • обливанням
  • розпиленням

При нанесенні зануренням або розпиленням покриття необхідно розбавити етанолом або ізопропіловим спиртом. Перед використанням або розведенням покриття повинне бути добре перемішано. Рекомендується перевірити ступінь готовності покриття за допомогою віскозиметру або за допомогою ареометру Баума (Baume). Покриття слід сушити на повітрі або обпаленням.

Зберігання / запобіжні заходи при роботі

Perma-cote 400S класифікується як ВИСОКОВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНИЙ продукт, тому відповідні запобіжні заходи повинні бути забезпечені під час роботи та зберігання. Уникайте потрапляння в очі та на шкірні покриви, працюйте у захисному одязі. Ознайомтеся з відповідним паспортом безпеки для того, щоб упевнитися, що порядок роботи з речовиною зрозумілий.

Упаковка: металеві бочки по 70 кг

Зробити запит