Фуран

Застосування фуранової смоли в ливарному виробництві набуло широкого розповсюдження. Дані матеріали для ливарного виробництва широко застосовуються при приготуванні ХТС, які потім твердіють завдяки кислотним каталізаторам. За рахунок зниженого вмісту формальдегіду в смолі і відсутності запаху, значно поліпшуються умови праці, і зменшується забруднення навколишнього середовища.

Перевага застосування сполучних у фуран процесі полягає в тому, що за їх мінімальним витраченям вдається отримувати форми і стрижні високої міцності, що істотно знижує собівартість лиття і підвищує якість виробів. Загалом, зменшення собівартості відбувається за рахунок підвищеної міцності суміші, що в сукупності з протипригарними покриттями дозволяє випускати поверхню виливки без пригару і знизити витрати на фінішні операції.

Матеріали для фуран процесу

В даному розділі ви можете ознайомитися з переліком матеріалів для фуран процесу, а також купити фуранову смолу для хтс. Наша компанія здійснює продаж наступних видів матеріалів для фуран процесу:

  • PERMASET 839, 870. Даний вид сполучного застосовується при виготовленні форм і стержнів для лиття в поєднанні з затверджувачами Permacat. Використання таких сполучних дозволяє застосовувати до 90% регенерованого піску, що ідеально підходить для технологічного процесу виготовлення сталевих і чавунних виливків.
  • Каталізатори PERMACAT 123, 127, 128, 132. Використовуються для затвердіння смоли і є невід’ємною частиною хтс. При правильному застосуванні каталізаторів фуран процес дозволяє підвищити продуктивність, рівень регенерації та кількість застосовованих сполучних. Особливу увгау при виборі затверджувача варто звертати на необхідний час затвердіння, температуру піщаної суміші, навколишнє середовище.

Якщо ви вирішили використовувати фуранову смолу, то потрібно враховувати, що і смола, і каталізатори містять компоненти, які можуть бути небезпечними при неправильній експлуатації. Працювати з такими матеріалами необхідно із застосуванням засобів захисту і ні в якому разі не можна змішувати безпосередньо каталізатор зі смолою без піщаної суміші. Тому перш ніж використовувати сполучні, варто обладнати спеціальне приміщення для їх правильного і безпечного зберігання.

Фуранові смоли від ТОВ «Укрфаворіт»

У нас ви можете купити фуранову смолу за доступними цінами. При цьому ми гарантуємо високу якість продукції, оскільки працюємо безпосередньо з постачальниками з Великобританії. Зробити замовлення дуже просто. Для цього достатньо зв’язатися з нашими представниками по телефону і обговорити всі питання, що вас зацікавили, стосовно оплати, доставки та обсягів закупівлі. Тільки у нас купити фуранову смолу можна за доступною ціною при європейській якості.

Асортимент

СМОЛА

КАТАЛІЗАТОР

Зробити запит