ЯКІ ВИКЛИКИ ЧЕКАЮТЬ МОЛОДЬ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ? СУДЕНТСЬКИЙ САМІТ У КИЄВІ.

От раздел
498
ЯКІ ВИКЛИКИ ЧЕКАЮТЬ МОЛОДЬ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ? СУДЕНТСЬКИЙ САМІТ У КИЄВІ.

Компанія Укрфаворіт спільно з організаторами Міжнародного промислового форуму та Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID) провели Студентський саміт.

В основі створення заходу лежить ідея щодо популяризації технічних професій та надання молоді можливостей працювати на промислових підприємствах України.

Мета студентського саміту:

  • Залучити на виставку студентів ливарних, машинобудівних та промислових вузів та факультетів.
  • Надати можливість активним підприємствам (експонентам) провести презентацію компанії.
  • Відповісти на запитання молоді про ливарну галузь
  • Дати студентам практичні знання як шукати роботу і як презентувати себе на співбесідах.

Захід складався з двох частин:

  1. «Жива бібліотека» – де промислові підприємства проводили презентацію компанії та розповідали про нестачу кваліфікованих кадрів.
  2. «Панельна дискусія» – де виступили спікери з презентаціями.

Саміт об’єднав професіоналів своєї справи: завідувачів вузів, керівників промислових підприємств, представників Digital-сфери та організацій з розвитку.

Перед студентами виступили:

  • Ісаєва Олена, власниця ТОВ «Укрфаворіт», презентація на тему: «Тренди майбутнього»

  • Володимир Терновський, менеджер з розвитку трудового потенціалу Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», презентація на тему: Можливості для молоді у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»

  • Тетяна Даюб, Digital-маркетолог, фрілансер, презентація на тему: «Особистий бренд: щоб роботодавці полювали на тебе»

  • Тетяна Книшевська, керуючий персоналом, кризовий менеджер,  project-менеджер, членкиня правління Клубу Ділових Жінок Мелітополя, презентація на тему: «Сучасні тенденції формування команди. Як бути тим самим красунчиком?!»

Яскравим фіналом саміту став дебютний виступ рок-гурту «THE ARCHETYPE», який заснували студенти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Студентський саміт був корисним для всіх, адже всі учасники мали можливість вести широкий діалог, ділитися знаннями та досвідом, заводити корисні професійні контакти.

Для молоді – це унікальний шанс поспілкуватися з топовими професіоналами своєї справи, отримати  відповіді на запитання, особисто познайомитися з роботодавцями, що дійсно зацікавлені у кваліфікованих кадрах та провести час з максимальною користю для саморозвитку та свого майбутнього.

Для енергійних, амбіціозних та цілеспрямованих людей подібні заходи стануть хорошим трампліном у процесі підкорення нових вершин.

Прес-служба ТОВ «Укрфаворіт»

54321
(1 vote. Average 5 of 5)