УКРФАВОРІТ НА ХХ МІЖНАРОДНОМУ ПРОМИЛОВОМУ ФОРУМІ

От раздел
516
УКРФАВОРІТ НА ХХ МІЖНАРОДНОМУ ПРОМИЛОВОМУ ФОРУМІ

У Києві пройшла найбільша промислова виставка України – ХХ Міжнародний промисловий форум. Укрфаворіт вперше брав участь у даному заході у ролі експонента в експозиції «Укрлитво».

МПФ – це майданчик, де лідери промисловості презентують свої товари та послуги, також це місце для пошуку партнерів, однодумців та нових знайомств.

ХХ Міжнародний промисловий форум у цифрах:

  • 15 000 м² виставочних площ
  • 250 експонентів
  • 8294 відвідувачів
  • 18 країн-учасниць

В рамках МПФ відбувся круглий стіл у якому прийняли участь управлінці Укрфаворіт. Він пройшов у форматі наради-конференції, де обговорювалися перспективи розвитку промислового комплексу України та ливарного виробництва як основної заготівельної бази промисловості України. Власниця ТОВ «Укрфаворіт» Олена Ісаєва виступила з презентацією «ТОП-5 проблем на промислових підприємствах».

Власниця ТОВ  “Укрфаворіт” Олена Ісаєва на нараді-конференції з презентацією

ТОВ «Укрфаворіт» разом із організаторами ХХ Міжнародного промислового форуму провели Студентський саміт, основна мета якого полягала у популяризації технічних професій та надання можливостей працювати молоді на промислових підприємствах України.

Спікери та учасники студентського саміту

Спікери та учасники студентського саміту

Презентацію компанії для відвідувачів стенду проводить помічник директора Борботько Сергій

Спеціалісти Укрфаворіт плідно попрацювали на виставці, провели багато зустрічей та переговорів з постійними та потенціальними клієнтами. Основними проблемами, з якими зверталися до нас відвідувачі – це модернізація виробництва та зниження собівартості продукції. У результаті, ми отримали  додаткові замовлення та домовленості щодо проведення технологічних аудитів.

Співробітники ТОВ “Укрфаворіт” на переговорах з клієнтами

Більшість відвідувачів МПФ – це особи, які мають право приймати рішення: власники підприємств, керівники підрозділів та технічні спеціалісти, що свідчить про важливість та високий рівень заходу.

За підтримки міської влади, Укрфаворіт став організатором стенду провідних компаній м. Мелітополя, які представляють промислову галузь нашого регіону.

Мелітопольські підприємства на Міжнародному промисловому форумі

Стенд Укрфаворіт став однією з найбільш відвідуваною локацією. Окрім вирішення питань, для відвідувачів проводилися майстер-класи від начальника технічного відділу Бабкіна Руслана.

Начальник технічного відділу Бабкін Руслан проводить майстер-клас

Не обійшлося і без розважальної частини – на стенді Укрфаворіт з дебютом виступив рок-інді гурт “THE ARCHETYPE”.

Власниця ТОВ  “Укрфаворіт” Олена Ісаєва з гуртом “THE ARCHETYPE”

Кожен з учасників ХХ Міжнародного промислового форуму отримав щось корисне для себе: знання, досвід, спілкування з однодумцями, нові партнери та багато іншого.

Укрфаворіт і надалі прийматиме участь у подібних заходах, адже ми розуміємо важливість розвитку та підтримки ливарної галузі України. Про основні тенденції ливарництва дивіться в інтерв‘ю Олени Ісаєвої для Першого ділового каналу.

 

Прес-служба ТОВ «Укрфаворіт»

54321
(0 votes. Average 0 of 5)