Вітаємо переможця!

От раздел
505
Вітаємо переможця!

Компанія Укрфаворіт проводила конкурс по відеоурокам. Умови були прості:

  • придбати один з відео уроків
  • підписатися на YouTube канал Укрфаворіт
  • залишити коментар під відео.

Перед нами стояла задача не просто провести конкурс, а заохотити підприємства користуватися інноваціями для підвищення кваліфікації та розвитку своїх співробітників.

Для переможця ми підготували суперподарунок – сертифікат на відпочинок від турагенства! Адже хто добре працює – повинен і добре відпочивати!

Підсумки конкурсу підведені і ми готові оголосити переможця. Придбавши відеоурок «Альфа-сет процес» та виконавши всі умови, сертифікат на відпочинок отримує компанія ТОВ «Арматурний завод «Адмірал»!

 

Дане підприємство зарекомендувало себе як провідний виробник трубопровідної арматури для металургійних комбінатів, заводів, підприємств житлово-комунального господарства.

Арматурний завод «Адмірал» – це підприємство повного виробничого циклу, яке має власне конструкторське бюро, сертифіковані випробувальні стенди та контролює якість на всіх етапах виробництва. Арматура даного вітчизняного виробника має зміцнену конструкцію та прийнятну ціну при незмінно високій якості. Підприємство також виготовляє індивідуальні розробки, відповідно до вимог замовника.

Провідні компанії, такі як ТОВ “ДТЕК”, ПАТ «АрселорМіттал», ВАТ «Південний ГЗК», ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ» довіряють вирішення своїх завдань арматурному заводу «Адмірал».

Ми пишаємося партнерами, які не стоять на місці та завжди користуються можливостями для модернізації виробництва та навчання персоналу. Саме на це і спрямовані відео уроки від Укрфаворіт. Основною ідеєю у процесі створення відеоуроків стало бажання поділитися знаннями та багаторічним досвідом роботи наших технічних спеціалістів.

Користуйтеся нашими уроками, освоюйте нові skills та вчіться лити по-новому!

Прес-служба «Укрфаворіт»

54321
(2 votes. Average 5 of 5)