Укрфаворіт у Німеччині!

От раздел
472
Укрфаворіт у Німеччині!

Діяльність Укрфаворіт вже давно вийшла за  межі України. Особливо важливим фактором у міжнародній діяльності являється налагодження економічних зв’язків, зміцнення співробітництва з міжнародними організаціями та компаніями, обмін знаннями та досвідом.

Цього разу була організована делегація мелітопольських підприємств на чолі з мером міста Іваном Федоровим до міста Хемніц (Саксонія, Німеччина).

Координаційна рада з розвитку підприємництва міста Мелітополь ініціювала необхідність колективних візитів представників бізнесу до інших країн для розширення географії експорту української продукції.

В делегації до Німеччини, компанію Укрфаворіт представляла наша партнерка – Кнішевська Тетяна. Вона зробила презентацію компанії, у якій озвучила основні напрямки діяльності, мету та потенціал Укрфаворіт.

Укрфаворіт не упускає можливості розширити горизонти підприємницької діяльності та зацікавити європейські компанії співробітництвом з нами.

За 2 дні відрядження встигли багато:

 • Відвідали декілька промислових підприємств, де ознайомились з нюансами ливарництва та машинобудування німецьких компаній;
 • Освоїли передові технології при виробництві виливок високої якості;
 • Провели переговори з представниками торгово-промислової палати міста Хемніц;
 • Домовилися про візити представників обох країн для розкриття потенціалів та можливостей кожної сторони;
 • Ознайомилися з потенціалом Союзу інноваційного машинобудування Саксонії

В процесі спілкування з’ясувалося, що німецькі компанії мають схожі проблеми з українськими. Нижче наведена статистична інформація, де 2021 р. порівнюється з  2020 р.:

 • Ціни на сировину збільшились у 3 рази;
 • Ціни на енергоносії збільшились у 2 рази;
 • Нестача кваліфікованих кадрів збільшилася у 1,5 рази;
 • Витрати на оплату праці зросли на 25%;
 • Внутрішній та зовнішній попит ринку впав у 2 рази
 • Знизилося фінансування підприємництва

Найбільш стратегічними товарами для експорту є автомобілі, запчастини та інші вироби машинобудування.

Ключова ціль у зовнішньоекономічні відносини з країнами Європи – налагодження стратегічного партнерства на основі інвестиційного, технологічного, транспортного та енергетичного співробітництва.

Економічний розвиток та природні ресурси визначають місце держави на світовому ринку. Жодна держава не може існувати без економічних зв’язків з іншими державами. Зовнішня торгівля, кредити та позики, інвестиції, спільні проекти – це найпоширеніші складові зовнішньоекономічної діяльності держави.

Компанія Укрфаворіт працює для розвитку ливарної галузі не лише свого регіону, а й всієї України в цілому. Зовнішньоекономічний відділ компанії активно працює, щоб вигідно представити промислову галузь України на світовій арені.

 

Прес-служба «Укрфаворіт»

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)