Розділові покриття

Для більш легкого видалення стрижнів з оснащення широко застосовуються розділювальні покриття. Під час формування такі матеріали для ливарного виробництва не допускають зчеплення прес-форми з моделлю, а також стержня зі стрижневі ящиком. Такий ефект забезпечується завдяки нанесенню покриття на поверхню оснастки. Це дозволяє значно збільшити кількість операцій і якість виготовлених форм і стрижнів.

Галузь застосування

Використання Trigel HD можливе при виготовленні піщаних форм і стрижнів, а також матеріалів, що застосовуються при виготовленні оснастки. Особлива ефективність забезпечується при нанесенні на стрижневі ящики і місця, де зняти форму з моделі важко.

Нанесення можна виконувати за допомогою пензля або дрантя і має проводитися в приміщенні, обладнаному вентиляцією. Остання вимога обумовлена зниженням негативного впливу випаровувань розчинника на людину.

Розділювальне покриття TRIGEL LD так само, як і попередній варіант, може застосовуватися для всіх процесів і матеріалів. Його використання підвищує розділювальну здатність і зменшує час висихання.

Наноситься пензлем або в якості спрею в спеціальному вентильованому приміщенні. Покриття потрібно наносити швидко, уникаючи збільшення використання необхідної кількості. Для запобігання налипання в місцях, що можуть стиратися, не рекомендується наносити покриття інтенсивно.

Для сумішей на основі рідкого скла використовується склад STRIPTEK 75, який можна застосовувати як на формувальних лініях, так і в разі ручного формування. Одне нанесення складу забезпечує легке знімання форм для п’яти «протяжок». Наносити рекомендується за допомогою пульверизатора для економії матеріалу.

Розділювальні покриття від ТОВ «Укрфаворіт»

Компанія «Укрфаворіт» здійснює продаж розділювальних сумішей з Англії, ціна яких знаходиться у доступних межах. Працюючи безпосередньо з виробником, ми забезпечуємо своєчасну доставку матеріалів, а також гарантуємо високу якість продукції. Купити розділювальні покриття для форм можна просто зв’язавшись з нашими менеджерами по телефону. Представники нашого технічного відділу дадуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть підібрати матеріали, які найбільш оптимально підійдуть для вашого технологічного процесу.