ПРОГРАМА UKRAINE FACILITY – ПРЯМИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО ЄС!

От раздел
218
ПРОГРАМА UKRAINE FACILITY – ПРЯМИЙ ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО ЄС!

Питання щодо розвитку бізнесу залишається одним із найбільш актуальних та обговорюваних у сучасному світі. Підтримка держави для здійснення підприємництва, має великий вплив на економічний розвиток країни та якість життя її громадян.

Укрфаворіт увійшов до складу міжвідомчої групи, яку створив уряд для втілення програми ЄС Ukraine Facility. Зараз ми активно займаємося питаннями щодо розвитку сектору гірничо-металургійного комплексу (Зелена металургія) за участі представників Міністерства економіки України.

Наша задача – підготувати проекти та послідовність кроків для відновлення та подальшого розвитку промислової галузі України, які необхідно здійснити напередодні вступу України до ЄС.

Ukraine Facility – це програма відновлення України, яку запропонував Європейський союз. Для її реалізації передбачається фінансування у розмірі 50 млрд євро протягом 4 років (2024-2027рр). Для запуску програми Ukraine Facility уряд має підготувати план відновлення, реконструкції та модернізації країни, а також деталізувати реформи та інвестиції, які необхідно буде здійснити в рамках процесу вступу до ЄС. Джерело інформації

*Рис №1. Програма підтримки ЄС «Ukraine Facility»

*Джерело: Презентація « Машинобудування – фундамент і рушій відновлення та модернізації України» від Міністерства економіки для засідання секторальної робочої групи: зустріч з бізнесом 17 серпня 2023р.

Виконання українським урядом вимог програми Ukraine Facility буде неможливим без взаємодії з бізнесом. Україна вже зробила значний крок вперед у європейській інтеграції та отримала статус кандидата. ЄС цінують наші дипломатичні зусилля у цьому процесі і очікують виконання програми  Ukraine Facility у встановлені терміни.

Зараз нам, підприємцям, потрібно об’єднатися і підготувати пропозиції та план дій щодо розвитку промислової галузі України на 2024-2027рр для успішного запуску програми ЄС.

Команда Укрфаворіт готується до зустрічі секторальної робочої групи з представниками гірничо-металургійного комплексу. Під час обговорення між представниками уряду та бізнесу буде розглядатись низка організаційних питань стосовно роботи групи, механізмів залучення додаткових інвестицій у сектор, деталі реалізації програми Ukraine Facility. Буде приділено увагу нагальним проблемам в галузі та можливим шляхам їх вирішення, законодавчим змінам у відповідних напрямках, а також обговорено терміни і порядок денний наступних зустрічей.

*Рис №2. Головні проблеми на шляху до розвитку України

*Джерело: Презентація « Машинобудування – фундамент і рушій відновлення та модернізації України» від Міністерства економіки для засідання секторальної робочої групи: зустріч з бізнесом 17 серпня 2023р.

Наразі відбувається збір інформації від представників та учасників ринку щодо пропозицій для відновлення та розвитку промислової галузі. Детальна інформація та посібник для підготовки проекту у Додатку №1.

Пропонуємо Вам надати пропозиції щодо необхідних змін політики та перелік інвестиційних проектів від Вашої компанії або організації, які сприятимуть розвитку металургійного комплексу. Для підготовки інформації рекомендуємо користуватися таблицею (можна зробити її копію на свій носій і заповнити розділи). Інформацію необхідно надсилати до 8 вересня 2023р включно на електронну адресу:

Долучайтесь до нашої команди! Разом ми забезпечимо:

  • швидке відновлення та розвиток української економіки
  • підтримку стратегічних секторів
  • створення нових робочих місць
  • стимулювання до повернення українців які евакуювалися у 2022-2023рр
  • допоможемо здійснити потужні державні трансформації
  • пришвидшимо євроінтеграцію!

Ми розуміємо, що не можливо швидко зробити подібний проект, але ми пропонуємо зробити приблизний план та ідеї для інвестицій, щоб привернути увагу держави. Потрібно зробити все можливе, щоб у грантових програмах для відновлення України могли приймати участь не лише гіганти бізнесу, а і середні та малі підприємства.

У разі виникнення питань, будь-ласка, звертайтеся:

  • Засновниця ТОВ «Укрфаворіт»

Ісаєва Олена Вячеславівна

Тел/Telegram +38(050)628-83-14

E-mail: director@ukrfavorit.com.ua

  • Директор ТОВ «Укрфаворіт»

Бурдін Денис  Михайлович

Тел/Telegram +38 (097) 969-04-83

E-mail: denis@ukrfavorit.com.ua

  • Заступник директора ТОВ «Укрфаворіт»

Борботько Сергій Сергійович

Тел +38 (050) 368-72-43

E-mail: managerfea2@ukrfavorit.com.ua

Не втрачайте можливість долучитися до команди і ввійти в історію становлення та розвитку України! Нас очікує не просто відбудова, а нова індустріалізація з використанням сучасних технологій та новітніх розробок!

 

Засновниця ТОВ «Укрфаворіт»

Ісаєва Олена Вячеславівна