Кременчуцький сталеливарний завод

ПАО «Армапром»
ВАТ «Армапром»
Лютий 1, 2024
Нововолынский литейный завод
Нововолинський ливарний завод
Лютий 1, 2024

Деталі проекту

  • Рік: 2011
  • Роботи: Впровадження сучасних ХТС систем, протипригарних і розділових покриттів
  • Диплом: Нагороджується ПАТ «КСЗ» За найбільш ретельний вибір матеріалів і постачальників для виробництва продукції найвищої якості"

Кременчуцький сталеливарний завод - співпраця з січня 2011 року. Роботи з використанням сучасних ХТС систем, протипригарних і розділових покриттів. Спільно з технологічно групою підприємства – освоєння неорганічних добавок для колд-бокс систем, покриття із захолоджуючим ефектом.

КСЗ є одним з кращих підприємств не тільки в Україні, але і на всьому пострадянському просторі, яке виродляє продукцію для виготовлення вагонів. Підприємство оснащене висококласним технологічним обладнанням, що забезпечує високу якість продукції на всіх етапах виробництва. За допомогою сучасного обладнання для контролю, у цехах і лабораторіях заводу проводиться постійний моніторинг технологічних процесів.

Для виробництва високоякісної продукції з підвищеними експлуатаційними властивостями на підприємстві постійно підтримується високий рівень технологічної дисципліни. Колектив підприємства постійно працює над вдосконаленням якості своєї продукції та її надійності.

Зворотний дзвінок
Back call

Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с Политикой конфиденциальности этого сайта

Обратный звонок

Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с Политикой конфиденциальности этого сайта