ВАТ «Армапром»

Dnepropetrovskij-strelochnyj-zavod
Дніпропетровський стрілочний завод
Лютий 1, 2024
Кременчугский сталелитейный завод
Кременчуцький сталеливарний завод
Лютий 1, 2024

Деталі проекту

  • Рік: 2012
  • Роботи: Запуск формувального обладнання
  • Диплом: Нагороджується ПАТ «Армапром» за тривалу співпрацю, стабільний обсяг споживаної продукції і відданість англійським традиціям.

ПАТ «Армапром» входить до складу АТ «Промарматура» і спеціалізується на випуску промислової трубопровідної арматури, яка знаходить широке застосування на нафто-, газодобувних і переробних комплексах, у хімічній, фармацевтичній, енергетичній, харчовій та інших галузях. Ливарні цехи підприємства оснащені різним формувальних обладнанням, що дозволяє одержувати виливки від декількох кг до декількох тонн.

Спеціалізоване плавильне обладнання дозволяє виплавляти різні типи чорних, легованих і кольорових сплавів, при цьому, на відміну від інших підприємств, спеціальна технологія виплавки дозволяє отримувати сплави з мінімальним вмістом вуглецю. Великогабаритне лиття виробляється за технологією ХТС за допомогою сучасних міксерів компанії FAT. Підприємство має потужний комплекс термічної і механічної обробки, що дозволяє виробляти як литі деталі, так і готові вироби.

Зворотний дзвінок
Back call

Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с Политикой конфиденциальности этого сайта

Обратный звонок

Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с Политикой конфиденциальности этого сайта