Нововолинський ливарний завод

Кременчугский сталелитейный завод
Кременчуцький сталеливарний завод
Лютий 1, 2024
Днепротяжмаш
Дніпроважмаш
Січень 25, 2024

Деталі проекту

  • Рік2014
  • РоботиНалагодження процесу лиття
  • ДипломДиплом «За багаторічну співпрацю, стабільну позицію на ринку лиття і відданість роботі з європейськими матеріалами»

Спільна робота з підприємством з лютого 2014 року. Робота з різних напрямів: підвищення ефективності, зниження кількості дефектів у виливках, усунення гарячих тріщин, впровадження сучасних сполучних систем, розділових покриттів, захолоджуючих покриттів, періодичний нагляд за виробництвом литва з видачею рекомендацій.

ПАТ «Нововолинський ливарний завод» є одним з найбільших ливарних заводів західного регіону України і виробляє продукцію для рухомого складу залізниці, виливки із сталей, сірого чавуну, алюмінієвих сплавів, запчастини до авто-і сільгосптехніки (маховики, корпуси, катки, зірочки, колеса направляючі, диски), церковні дзвони. Підприємство має різне формувальне обладнанням в т.ч. сучасну лінію ХТС, стрижневий автомат для виробництва стрижнів до 50 кг.

Також підприємство має сучасне лабораторне обладнання, що дозволяє отримувати точні дані щодо хімічному аналізу сплавів, механічних властивостей, а також сучасну земельну лабораторію, яка контролює властивості формувальних сумішей, покриттів, тощо на відповідність параметрам технологічного процесу. Колектив підприємства постійно працює над поліпшенням якості продукції, скороченням термінів запуску у виробництво нових видів продукції.

Зворотний дзвінок
Back call

Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с Политикой конфиденциальности этого сайта

Обратный звонок

Я подтверждаю, что ознакомлен и согласен с Политикой конфиденциальности этого сайта