Завдяки кому Україна тримається і впевнено йде до перемоги?

От раздел
222
Завдяки кому Україна тримається і впевнено йде до перемоги?

Минуло більше 11 місяців з дня, коли на території України розпочалися воєнні дії.

Український бізнес зараз як ніколи демонструє силу духу та незламність. Протистояти труднощам допомагають сильні підприємства, які продовжують працювати навіть у воєнний час, підтримуючи економіку країни.

Коли Мелітополь потрапив під окупацію – нашій компанії довелося повністю зупинити підприємницьку діяльність. Через деякий час керівницто Укрфаворіт прийняло рішення про евакуацію та наважилося на великі зміни, що чекали попереду.

Попри великі втрати трудових, матеріальних і нематеріальних ресурсів – ми працюємо. Кожен день нашої роботи, кожна гривня сплачених податків, кожен кілограм відвантажених матеріалів – все це являється частиною великого механізму економіки України, який підтримує нашу армію та населення.

Звичайно, воєнні дії дуже впливають на ведення бізнесу, але якщо працювати з натхненням та вірою у перемогу, як наша команда, то відсутність світла і зв’язку не буде перешкодою для роботи на благо країни.

Ми безкінечно вдячні партнерам, які допомагають нам у скрутний час. Зі своєї сторони, ми так само йдемо назустріч нашим клієнтам – до кожного маємо індивідуальний підхід. Завдяки взаємодії, ми всі тримаємося і йдемо далі! Економіка України зараз як ніколи потребує підтримки, і ми радіємо, що компанія Укрфаворіт має змогу приймати участь в економічному зростанні країни.

Не дивлячись на всі труднощі, з якими українцям доводиться стикатись щодня, кожен з нас продовжує боротися, вчитися, розвиватися і показувати світу справжню силу і незламність.

Наша країна тримається і обов’язково переможе завдяки дружному народу та сильному бізнесу!

Україну не здолати! Наша сила – в людях і єдності!

Ворог хотів нас зламати, але натомість зробив лише сильнішими!

Прес-служба ТОВ «Укрфаворіт»

54321
(1 vote. Average 5 of 5)