Укрфаворіт: нам довіряють найкращі

От раздел
667
Укрфаворіт: нам довіряють найкращі

Найуспішніші ливарні підприємства України обирають «Укрфаворіт», бо ми полегшуємо роботу ливарникам, використовуючи силу англійських традицій та сучасні технології.

З особливою гордістю маємо зазначити: нашими стратегічними партнерами є найкращі.

Ось тільки декілька прикладів:

Вже одинадцять років співпрацюємо з  АТ «Кременчуцький сталеливарний завод». Це спеціалізоване підприємство, де виготовляють лиття для важкого та залізничного транспорту. Тобто продукція має додаткові вимоги до міцності та надійності.

Для виготовлення найякіснішої сталі там використовують сучасні технології, що дозволяє отримувати продукцію високої якості, таку що задовольняє потреби найвибагливіших клієнтів. Допомагає в цьому продукція ТОВ «Укрфаворіт».

Раді бути корисними кременчуцьким ливарникам та їхнім клієнтам.

ТОВ «Полтавський завод кварцового скла» (ПЗКС) виробляє оптичні заготовки, прилади, апарати обладнання та інші вироби з кварцового скла на замовлення. Разом з цим підприємством  працюємо над зростанням виробничих  показників. Рік, що минув, був суцільним викликом і тестом на міцність. І ми раді, що  завод залишається вірний своїм амбіціям і планам лідера галузі, і не зупиняється на досягнутому, підтверджуючи статус найсучаснішого і високотехнологічного підприємства ливарної галузі України. Ставимо нові цілі і досягаємо їх разом!

Супруненко Ігор Олександрович та Бурдін Денис Михайлович 

Раді бути партнерами ТОВ «Смілянський ливарний завод». Це сучасне ливарне виробництво з захопленими своєю справою фахівцями. Для стрімкого розвитку тут використовують модернізовані технології та найсучасніше обладнання для виробництва литих виробів з високо і низьколегованих, жароміцних, зносостійких сталей і чавунів.

Основним завданням підприємства є: «Досягнення максимальної якості продукції за мінімальні терміни»

Кравченко Анатолій Дмитрович, Лебедєв Сергій Володимирович, Чорнобривець Володимир Дмитрович і співробітники Укрфаворіт

Хочемо зазначити, що вибір англійських матеріалів, безумовно, відповідає високим вимогам підприємства до якості продукції, що випускається.

ПрАТ “Полтавський машинобудівний завод” – один з провідних українських виробників обладнання для м’ясопереробної промисловості, виробник запасних частин і комплектуючих для енергетичної, нафтогазової і залізничної галузей.

Ми раді бути друзями підприємства і вдячні за співробітництво и небайдужість колективу заводу до проблем машинобудівної та ливраної галузей.

Шитов Анатолій Олександрович і співробітники Укрфаворіт

Протягом 2020 року  ми тісно співпрацювали  з Південним механо-ливарним заводом (ПМЛЗ). За цей час успішно впровадили рекордну кількість сучасних технологій формоутворення. Вдячні за довіру, і головне, за професійне ставлення до ливарного виробництва.

Сподіваємося, що в майбутньому ми будемо розширювати зони прибутковості вашого підприємства.

Пономарьов Руслан Станіславович та Бурдін Денис Михайлович 

В умовах пандемії і мінливих статистик для ТОВ «Укрфаворіт»  залишається незмінним один із трендів бізнесу – наявність сильних стратегічних партнерів.

Тож, зростайте разом з нами!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)