РОБОТА УКРФАВОРІТ В РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ

От раздел
288
РОБОТА УКРФАВОРІТ В РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ

Уже 7 місяців наші військові мужньо боронять рідні землі від роsiйських загарбників. Підприємці України також не залишаються осторонь і намагаються працювати у цих складних умовах, щоб підтримувати економіку країни та здійснювати фінансування потреб захисників.

Компанія Укрфаворіт змогла евакуюватися з окупованої теріторії і продовжити підприємницьку діяльності в умовах воєнного стану.

От уже 6 місяців наші працівники виконують свою роботу у проміжках між нормальним життям та перебуванням в укриттях. За цей час нам вдалося:

  • частково відновити залишки матеріалів на складі
  • налагодили логістику та вчасну доставку матеріалів нашим клієнтам
  • відновити співпрацю з понад 50% постійних клієнтів (нажаль, ще не всі підприємства відновили виробництво через бойові дії та окупацію)
  • відвантажити більше 200 000 кг продукції
  • забезпечити 3 підприємства обладнанням

Значний внесок у відновлення роботи Укрфаворіт зробив наш постачальник – британська компанія Eurotek Foundry Products LTD.

Також ми дуже вдячні нашим партнерам та клієнтам за підтримку і розуміння!

Тепер Укрфаворіт завжди на зв’язку, щоб забезпечити вас високоякісними матеріалами та обладнанням, а також зробити працю ливарника легшою, а продукцію кращою, за рахунок сили англійських традицій та передових технологій!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)