Огляд новин зі світу металургії уже на YouTube-каналі Укрфаворіт

От раздел
549
Огляд новин зі світу металургії уже на YouTube-каналі Укрфаворіт

Суспільство у наш час стало залежним від своєчасного надходження інформації, адже без неї нормальна життєдіяльність вже неможлива.  Сучасний світ складно і, практично, неможливо уявити без новинних служб, що забезпечують нас свіжою та детальною інформацією. Укрфаворіт також не відстає від сучасних трендів і продовжує одну з найпопулярніших рубрик – огляд новин зі світу металургії.

У новому випуску про таке:

  • Уповільнення виробництва сталі в Китаї призвело до зниження цін на залізну руду. Будемо спостерігати за подальшим розвитком подій, можливо, ціни стануть ще нижчими.
  • Євразійська економічна комісія отримала заяву про проведення повторного антидемпінгового розслідування щодо імпорту українського феросилікомарганцю. Які наслідки чекають економіку, якщо дію антидемпінгових заходів буде припинено?
  • Mercedes-Benz планує використовувати безвуглецеву сталь для виготовлення деталей кузова. Хто буде поставляти «зелену» сталь для корпорації?
  • Австралійська компанія Fortescue Metals Group заявила, що вона стане першим великим постачальником «зеленої» залізної руди. Сподіваємося, що випуск екологічно чистих поїздів, вантажівок, а також технологій судноплавства і декарбонізації не змусять довго чекати!

Підписуйтесь на канал Укрфаворіт та дізнавайтеся новини металургії першими!
Дякуємо за надану інформацію для новин інтеренет-ресурсу “Союз Литье

Прес-служба ТОВ “Укрфаворіт”

54321
(0 votes. Average 0 of 5)