Фінансова підтримка українських підприємств від MERCY CORPS

От раздел
108
Фінансова підтримка українських підприємств від MERCY CORPS

Український бізнес у 2022 році зазнав найбільших втрат за всю історію незалежності країни. Та, наші підприємці не здаються і продовжують відновлювати підприємницьку діяльність не зважаючи на складні умови.

Значну фінансові підтримку у цьому питанні надають міжнародні організації. Однією з таких установ є Mercy Corps.

Mercy Corps — це глобальна команда гуманітаріїв, які працюють разом на передовій найбільших криз сучасності, створюючи майбутнє можливостей задля суспільного процвітання. Mercy Corps реагує на надзвичайну ситуацію в Україні з початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року. Джерело

Зараз організація проводить програму фінансової підтримки малого та середнього бізнесу у 8 областях України:

  1. Фінансову допомогу для ВПО у Дніпропетровській області для відновлення втраченого через війну мікробізнесу та започаткування власної справи. Детальна інформація запосиланням.
  2. Фінансову допомогу дляпереміщених та місцевих дрібних фермерів, які постраждали внаслідок війни,в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях для започаткування, відновлення або розширення присадибної/дрібної фермерської діяльності. Детальна інформація за посиланням.
  3. Фінансову допомогумалим та середнім фермерським підприємствам, для подолання наслідків війни у сільському господарстві,у Київській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях. Детальна інформація за посиланням.
  4. Фінансову допомогу длярелокованогочерез війну малого та середнього бізнесу в Київській, Івано-Франківській, Львівській та Тернопільській областях для збереження та створення робочих місць для ВПО та постраждалого внаслідок бойових дій населення. Детальна інформація за посиланням.

Для участі у даній грантовій програмі, необхідно обов’язково авторизуватися на сайті організації. Якщо залишилися питання, звертайтеся на гарячу лінію Mercy Corps 0 800 332 590.

МИ НАГОЛОШУЄМО! Нікому не передавайте CVV-код і PIN-код вашої банківської картки! Для отримання фінансової допомоги організації таку інформацію не запитують!

Про випадки шахрайських дій повідомляйте до Національної поліції за номером: 102.

Команда «Укрфавоірт» рекомендує вам заповнити заявку на отримання фінансової допомоги та бажаємо вам якнайшвидше відновити втрачену або започаткувати нову справу!

#грантиукраїна #допомогавпо #грошовадопомога #укрфаворітновини #допомогабізнесу# #міжнародніорганізації# MercyCorps #мінреінтеграції #ВПО

54321
(1 vote. Average 5 of 5)