ФЕСТИВАЛЬ БРЕНДІВ «Made in ZP»

От раздел
552
ФЕСТИВАЛЬ БРЕНДІВ «Made in ZP»

З нагоди святкування Дня підприємця, 4 та 5 вересня у м. Запоріжжя в парку «Дубовий гай» пройшов фестиваль запорізьких брендів «Made in ZP».

Команда ТОВ “Укрфаворіт” на фестивалі брендів «Made in ZP»

Мета заходу – популяризація та підтримка виробників товарів та послуг запорізького регіону.

Масштаби події вражали:

  • 20 годин тривалість фестивалю
  • 52 га зеленої території для відпочинку
  • 5 локацій
  • більше 100 учасників
  • понад 1000 гостей фестивалю

На честь свята, для підприємців відбувся святковий концерт за участі артистів Запорізької обласної філармонії.

До присутніх також звернулися заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Руслан Шиханов та перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім, які привітали та нагородили видатних підприємців області почесними нагородами.

Не обійшлися без нагороди і підприємці з м. Мелітополь. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області були відмічені грамотами – Ісаєва Олена (власниця ТОВ «Укрфаворіт»), Ісаєв Іса (власник ТОВ «Термоліт»), Овчаренко Володимир (співвласник ТОВ «ГК «Турбоком»).

Ісаєва Олена (власниця ТОВ «Укрфаворіт») та Ісаєв Іса (власник ТОВ «Термоліт»)

За останні роки Мелітополь значно підвищив свої позиції за темпами розвитку в Україні – саме так заявляють численні високі гості нашого міста. За версією агентства США по міжнародному розвитку (USAID), Мелітополь входить у 10-ку кращих міст для ведення бізнесу. Влада ж підкреслює – такий розвиток не можливий без співпраці з бізнесом.

Руслан Шиханов (заступник голови Запорізької облдержадмін) та Овчаренко Володимир (співвласник ТОВ «ГК «Турбоком»)

В тому, що лідер не може лишатися осторонь і має бути першим не тільки в професійній діяльності, а і в громадському житті, впевнена і власниця ТОВ «Украфаворіт» Олена Ісаєва.

Ісаєва Олена (власниця ТОВ «Укрфаворіт») та Бурдін Денис (директор ТОВ «Укрфаворіт»)

Така впевненість підтверджена значним вкладом підприємства в соціальну сферу регіону (найвищі зарплати, легальне працевлаштування, високі податкові виплати) і підкріплена участю підприємства в усіх важливих соціальних проектах регіону.

 

Прес-служба ТОВ “Укрфаворіт”

54321
(1 vote. Average 5 of 5)