EUROTEK FOUNDRY PRODUCTS LTD ПРИСУТНІЙ НА СВІТОВОМУ РИНКУ ЛИВАРНИЦТВА ВЖЕ 30 РОКІВ

От раздел
125
EUROTEK FOUNDRY PRODUCTS LTD ПРИСУТНІЙ НА СВІТОВОМУ РИНКУ ЛИВАРНИЦТВА ВЖЕ 30 РОКІВ

У будь-якому бізнесі запорукою успіху являється надійний партнер. Саме таким партнером для «Укрфаворіт» є наш британський друг Eurotek Foundry Products Ltd. Ми почали співпрацювати з 2016 року і являємося ексклюзивним представником виробника Eurotek на території України. За увесь час співробітництва ми завжди були впевнені у якості наданої продукції та мали загальну мету – зробити працю ливарника легшою!

На GIFA-2023

Eurotek Foundry Products Ltd заснована у 1993 році, базується у штаб-квартирі в Еланді, Західний Йоркшир. Вже 30 років компанія виробляє широкий спектр витратних матеріалів та обладнання для ливарного виробництва, у тому числі:

  • повний спектр хімічних сполучних систем
  • розділові покриття та інші допоміжні речовини
  • змішувачі піску та блоки управління технологічним процесом
  • устаткування для регенерації та обробки піску.

Продукція компанії відома у всьому світі, а складські приміщення розташовані у наступних країнах: Швеція, Данія, Німеччина, Франція, Голландія, Бельгія, Польща, Туреччина, Чехія, Єгипет, Йорданія, ОАЕ, Південна Корея, Гана, Туніс, Індія. Це дає змогу надавати оперативну технічну підтримку та скорочує терміни поставок.

7 років співробітництва з Eurotek у цифрах:

  • імпортували понад 5 000 000,00 кг матеріалів;
  • розмитнили 232 машини;
  • ввели в експлуатацію 44 одиниці обладнання та запчастин на підприємствах України;
  • впровадили на український ливарний ринок 57 позицій матеріалів: смоли, затверджувачі, протипригарні, розділові та допоміжні покриття.

На офісі “Укрфаворіт”

Політика Eurotek Foundry Products Ltd полягає у підтримці найвищого рівня якості при виробництві всієї продукції, необхідної для клієнтів. Система управління якістю була розроблена та впроваджена на основі міжнародно визнаного стандарту ISO 9001:2015. Це яскраве свідчення прихильності Eurotek до якості продукції ливарництва.

Кожен співробітник компанії несе відповідальність за правильне виконання своїх обов’язків, щоб переконатися, що всі матеріали повністю відповідають вимогам перед тим, як вони будуть передані для виробництва або відправлення.

Eurotek мають власну лабораторію для підтримки клієнтів, де проводяться досліди щодо якості регенерованого піску, викидів диму вмісту пилу та інше.

Візит представників Eurotek Foundry Products Ltd до Мелітополя

Багато українських ливарних підприємств уже вийшли на європейський ринок або розглядають такий варіант. Але для цього потрібно мати високий рівень лиття та продукцію європейської якості. Саме тому до вибору постачальника потрібно підходити з відповідальністю.

Команда «Укрфаворіт» вже 15 років співпрацює з європейським ринком та знає нюанси роботи у цьому напрямку. Ми представляємо продукцію компанії Eurotek Foundry Products Ltd, високу якість якої відмічають у багатьох країнах світу. Для вивчення усіх характеристик матеріалів та освоєння навичок роботи з обладнанням, спеціалісти «Укрфаворіт» відвідували виробничі потужності Eurotek в у Великобританії.

Відрядження спеціалістів ТОВ “Укрфаворіт” до Великобританії

Ми щиро вдячні нашому надійному постачальнику в особі керуючого директора Dale Crystal, консультанта з продажів Jelena Nielsen, технічному спеціалісту Knud Nielsen за плідну співпрацю та підтримку у надважкі часи!

Прес-служба

ТОВ «Укрфаворіт»

54321
(1 vote. Average 5 of 5)