Будуємо довгострокові відносини

От раздел
487
Будуємо довгострокові відносини

Компанія Укрфаворіт уже більше 13 років забезпечує ливарні підприємства високоякісними матеріалами та обладнанням. Наша задача полягає не лише у поставках, а також у налагоджені ефективного процесу виробництва, щоб наші клієнти могли пишатися своєю продукцією.

Ми цінуємо кожного з наших клієнтів і робимо все можливе, щоб виправдати їх довіру.

Нещодавно, команда Укрфаворіт відвідала ПрАТ «Кредмаш» (Кременчуцький завод шляхових машин) та вручила диплом з нагоди 65-ї річниці ливарного цеху.

На сьогоднішній день ПрАТ «Кредмаш» являється провідним виробником асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них.

Завдяки старанням конструкторів і технологів підприємства, обладнання, що випускається, вдосконалено і відповідає всім міжнародним стандартам як за технічними і експлуатаційними характеристиками, так і з екологічної безпеки.

Дане підприємство звернулося до Укрфаворіт з проханням допомогти налагодити виробництво стрижнів для нових виробів.

Наші технічні спеціалісти, разом з персоналом цеху «Кредмаш», виготовили великий та малий стрижні з дотриманням усіх нюансів технології:

  • були показані правила набивки
  • застосовувалася ефективна схема виконання наколювань для продувки
  • виконані прийоми правильного розбирання стрижневих ящиків.

В результаті проведених робіт, були отримані стрижні по новим стрижневим ящикам, які дозволили зібрати форми і подати під заливку. Удосконалення технології допомогло отримувати виливки високої точності розмірів та знизити витрати на сушку стрижнів.

Ми пишаємося співробітництвом з таким підприємством і відчуваємо гордість, що долучаємося до виробництва якісної екологічної продукції.

Наша команда впевнена, що разом з ПрАТ «Кредмаш» нас очікує ще багато років продуктивного співробітництва та гордості за отриманий результат.

 

Прес-служба “Укрфаворіт”