Маніпулятори форм Titan

Серію маніпуляторів для транспортування і збирання форм розроблено для зручності у використанні та простоти обслуговування. Маніпулятори виробляються з різною потужністю та з різними типами приводів (електро-, пнемо- і гідравлічним), щоб відповідати всім необхідним вимогам замовників.

Рухи затискачів маніпулятора контролюються шляхом натискання клавіш управління для точного позиціонування затискачів. Тиск затискачів можна регулювати у маніпуляторах з пневматичним і гідравлічним приводами; регулятор настройки тиску затискачів дозволяє вибрати оптимальне стиснення, відповідно до типу форми і формувального процесу.

Щічки затискачів оснащено універсальними шарнірами, що дозволяють налаштовувати кут пластин залежно від форми. Два сферичних підшипники підтримують шарніри і щічки маніпулятора, що дозволяє перевертати затиснуті форми у ручному режимі; фіксуючий пристрій дозволяє блокувати затискачі у позиціях 4×90⁰.

Маніпулятори з гідравлічними та електричними приводами також можуть поставлятися з системою перевороту, керованою натисканням клавіші.

Опції

  • Конвертор з приводом (тільки для електро- або гідравлічних версій)
  • Можливість підключити управління підйомним пристроєм (краном, кран-балкою)
  • Можливість робити маніпулятор нестандартних розмірів
  • Висока вантажопідйомність
  • Дизайн типу «балки» мінімізує висоту крана
Зробити запит