Обладнання

ПЕРЕВІРЕНІ АНГЛІЙСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ, ВІДТОЧЕНІ ВІКАМИ

Для виготовлення різних деталей і механізмів неможливо обійтися без ливарного устаткування. Саме воно дозволяє перетворити шихту у сплав, з якого у подальшому і буде виготовлена необхідна продукція. Сучасне обладнання для ливарного виробництва дозволяє мінімізувати людський труд і виключити вплив людського фактору на технологічний процес. До того ж практично всі процеси ливарного виробництва піддаються автоматизації, що дозволяє значно збільшити обсяги виробництва і підвищити якість продукції.

Сучасне обладнання для ливарних цехів

Компанія «Укрфаворит» пропонує спеціалізований асортимент установок і машин для ливарного цеху, до якого входять:

  • Високошвидкісні змішувачі піску. Ці установки характеризуються високою продуктивністю – до 60 т / год, застосовуються для усіх процесів холодного затвердіння. Лопатки для перемішування виготовляються з високоміцного чавуну, забезпечуючи підвищену зносостійкість і тривалий термін експлуатації. У насосах для хімікатів встановлені інверторні двигуни, що забезпечує енергозберігаючі режими роботи, тобто заощадження енергії та грошових коштів.
  • Установка для регенерації суміші TROJAN. Компанія пропонує придбати системи регенерації формувальної суміші, яке можна застосовувати у ливарних цехах, де компактність розміщення грає не останню роль. Установка вузлів на загальній платформі забезпечує швидке проведення монтажних робіт і простоту обслуговування.
  • Комплектуючі. У нас можна купити ливарне обладнання та вузли для змішувачів, зокрема насоси для приготування ХТС сумішей, вузол контролю роботи міксера і управління технологічним процесом.
  • Маніпулятори. Ми пропонуємо придбати різні маніпулятори для збирання і транспортування ливарних форм різної потужності та типів. Ви можете вибрати маніпулятори з електроприводом, пневматичним або гідравлічним приводом залежно від вимог технологічного процесу.

Європейське обладнання від ТОВ «Укрфаворит»

Наші фахівці з технічного відділу допоможуть вам правильно підібрати і купити ливарне обладнання, яке повністю відповідатимемо потребам вашого виробництва. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками з Європи, тому можемо гарантувати високу надійність обладнання, яке дозволить нашим клієнтам випускати тільки високоякісну продукцію.

Телефон:

+380673339285
+380663339285
+380443339285

Адреса: Україна

Запорізька область
м. Мелітополь
вул. Ярослава Мудрого, 17