Резол-СО2

Сполучна система з одного компонента резол-co2 процесу складається з фенольної смоли. У ній немає домішок азоту, фосфору і сірки, що значно зменшує кількість шкідливих виділень. При змішуванні з піском смола вступає в реакцію з СО2, утворюючи полімер. У процесі можна використовувати різні види матеріалів для ливарного виробництва, а висока початкова міцність суміші дає можливість виготовляти стрижні складної геометричної форми і високої щільності.

Особливості резол-co2 процесу

До переваг даного технологічного процесу відноситься можливість використання тільки смоли в якості сполучного, немає необхідності в очищенні повітря після завершення робіт, відсутність у складі смоли шкідливих речовин. Також при цьому поверхня виливки не покривається блискучим вуглецем, не виникають просічки і відсутній неприємний запах.

Дана смола для резол-co2 процесу набула широкого розповсюдження в ливарному виробництві. Компанія «Укрфаворіт» реалізує матеріали цієї системи під маркою PERMABIND СО, що дозволяє мінімізувати викиди бензолів під час заливки, забезпечуючи виробництво високоякісних виливків зі сталі і чавуну. Застосування цієї однокомпонентной системи забезпечує високу продуктивність, знижує кількість браку і трудовитрат, що позитивно позначається на собівартості продукції.

При експлуатації резола необхідно дотримуватись вимог техніки безпеки. Так як в сполучному містяться компоненти, які при необережному використанні можуть призвести до травмування людей. Щоб цього уникнути, персонал повинен бути забезпечений захисним одягом. Зберігання смоли повинно відбуватися при температурі від 5 до 25 градусів, не допускається попадання прямих сонячних променів.

Зв`язок резол-co2 процесу від ТОВ «Укрфаворіт»

Компанія «Укрфаворит» займає лідируючі позиції на ринку матеріалів для ливарного виробництва. Якщо вас цікавить продаж компонентів для резол-co2 процесу, звертайтеся саме до нас. Ціна на резол знаходиться в розумних межах, при цьому ми гарантуємо високу якість продукції англійського виробництва.

Окрім матеріалів, компанія допоможе налагодити ваш технологічний процес, а також надасть подальше сервісне обслуговування. Зробити замовлення можна по телефону. Співробітники технічного відділу мають багатий досвід роботи з ливарним виробництвом і з радістю дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, стосовно резола.

Асортимент

Зробити запит