Пеп-сет

В якості аналога Cold Box системи, набув широкого розповсюдження пеп сет процес. Головною відмінністю є можливість затвердіння стрижнів і форм із застосуванням рідкого аміну. Дана особливість забезпечує можливість застосування системи на стандартному обладнанні для ХТС-процесу. До переваг відноситься можливість роботи з регенерованим піском, підвищені характеристики міцності стрижнів, продуктивність.

ПЕРЕВАГИ PEP-SET ПРОЦЕСУ

Переваги використання смоли для Pep-set очевидні.

  • Вона придатна для виготовлення стрижнів, призначених для лиття продукції із чавуну, сталі та кольорових металів.
  • Дає можливість коригувати параметри виробництва стрижнів в широких межах.
  • Має низьку чутливість до якісних показників піску, температурним показникам і показникам вологи навколишнього середовища.
  • Суміші характеризуються високою текучістю, що дозволяє знизити витрати енергії за рахунок високого ступеня ущільнення оснастки.
  • Після затвердіння не виділяються токсичні речовини, затвердіння проходить рівномірно.
  • Дані матеріали для ливарного виробництва здатні переносити високі температури, зменшують кількість пригару.
  • Через малий вміст сполучних речовин, вдвічі зменшено кількість токсичних речовин при заливці і охолодженні.

ТОВ «Укрфаворіт» пропонує купити смолу для пеп сет процесу серії PERMACURE AS, яку можна використовувати на стрижнях будь-якого розміру, а також затверджувачі AS 10, AS 20, AS 30, які дозволяють встановлювати різну швидкість твердіння.

При використанні смоли і каталізаторів необхідно забезпечити належні засоби захисту працівників, так як при попаданні на слизові оболонки або шкіру можливе травмування персоналу. Для зберігання необхідно забезпечити добре вентильоване приміщенні, а також температурний режим в межах від 0 до 30 градусів Цельсія.

АНГЛІЙСКЬКІ МАТЕРІАЛИ ВІД ТОВ «УКРФАВОРІТ»

ТОВ «Укрфаворіт» здійснює продаж смоли для пеп сет процесу від виробника. Ми гарантуємо європейську якість продукції, при цьому ціна залишається в розумних межах. Для замовлення матеріалів можна зв’язатись з нашим технічним відділом по телефону. Співробітники допоможуть правильно підібрати матеріали для технологічного процесу, а також дадуть відповідь на питання стосовно доставки і оплати.

АСОРТИМЕНТ

СМОЛА

КАТАЛІЗАТОР

Зробити запит