Допоміжні покриття

Для поліпшення якості виливків широко застосовуються допоміжні матеріали для ливарного виробництва, асортимент яких налічує велику кількість видів і сфер застосування. Вони можуть застосовуватися для захисту виливків від пригару, для склеювання полуформ, для герметизації швів, очищення форм і стрижнів і багатьох інших процесів. Такі матеріали для ливарного виробництва покращують якість виливків, підвищують продуктивність і зменшують трудовитрати.

Асортимент матеріалів

Компанія «Укрфаворіт» здійснює продаж таких допоміжних матеріалів для лиття від європейського виробника.

  • Клей Coretek 1 для стрижнів і форм. Використання даного матеріалу гарантує чудову міцність склеювання. Coretek 1 дуже зручний і практичний матеріал, який характеризується високою жаростійкістю і призначений для швидкого з’єднання форм і стрижнів виготовлених по ХТС процесу.
  • Клей Coretek 22 так само, як і попередній, добре себе зарекомендував при склеюванні полуформ і стрижнів. Крім з’єднання він захищає стики від прориву розплаву під час заливки. Можливе застосування клею для встановлення Міканіту на обмазку індуктора. Наноситься речовина за допомогою шпателя або ж шляхом видавлювання із тюбика. Максимальний ефект досягається при попередньому підігріві клею до кімнатної температури.
  • Ремонтна маса Coretek Putty застосовується для ремонтних робіт і герметизації тріщин і стиків на стрижнях і формах. Крім шпаклівки стрижнів може застосовуватися при загальному ремонті і видаленні дефектів на поверхні форми. Наноситься за допомогою шпателя або вручну, створюючи швидковисихаючу обробку.
  • Герметик Coretek Jointseal розфасовується в тюбиках і є замінником шнурів для ущільнення. Це альтернативне допоміжне покриття для лиття дозволяє забезпечити найбільш акуратне ущільнення стиків. При нанесенні достатнім шаром в місцях контакту, забезпечує рівномірний розподіл зусиль між напівформами, що підвищує точність заливки.
  • Очищуючий розчин METAL CLEANER застосовується для очищення устаткування, яке застосовується в cold-box і no-bake процесах. З його допомогою видаляються залишки смоли і гумових покриттів з поверхні.

Допоміжні матеріали від ТОВ «Укрфаворіт»

Представники компанії завжди готові проконсультувати з питань ціни на допоміжні покриття для лиття та здійснять продаж необхідної вам кількості матеріалів в найстисліші терміни. ТОВ «Укрфаворіт» вже давно займається поставками матеріалів для ливарного виробництва з Європи і є лідером на вітчизняному ринку. Якщо ви хочете підвищити продуктивність виробництва і якість продукції, то потрібно вибирати тільки якісні матеріали, які ми вам готові надати в будь-який час і в будь-якій кількості.