Амін

Процес був розроблений в США більше 50 років тому і за цей час встиг міцно закріпитися в ливарному виробництві. Стрижнева суміш в даній технології складається з кварцового піску, фенольної смоли і поліізоціанату. Компоненти смоли для Cold box amin змішуються з піском, і отримана суміш пневматичним способом подається в оснастку. Випаровувався каталізатор і повітряна суміш проходять через суміш піску, що дозволяє досягати рівномірне затвердіння стрижня або форми протягом лічених секунд. Дана система відмінно зарекомендувала себе при виробництві виливків з усіх типів сплавів.

Матеріали для cold box amin процесу

Даний процес характеризується дуже високими показниками продуктивності за рахунок швидкого циклу затвердіння. Крім того, застосовуючи спеціальні матеріали для ливарного виробництва, дотримується висока точність розмірів стрижнів і форм, а також зменшуються енергетичні і трудові витрати.

У нас ви зможете купити наступну продукцію для даного процесу:

  • Смола PERMAСURE 705 і 944. Дані сполучні є найбільш популярними. Смола володіє такими властивостями як висока вологостійкість, підвищена міцність і живучість. Дані властивості в сукупності з низьким споживанням аміну дозволяють застосовувати процес в широких межах. З цим матеріалом можна відливати вироби з різних металів, проте смола PERMAСURE 705 і 944 більше орієнтована на застосування у сталевому литті.
  • Затверджувачі PERMAСURE TEA і DMEA. Вони виготовлені на основі теоретичного аміну і використовуються для затвердіння смоли.

Потрібно звернути увагу, що каталізатори є легкозаймистим матеріалом, а при з’єднанні з повітрям здатні утворювати вибухонебезпечні суміші, що викликає необхідність спеціальних умов зберігання матеріалів.

Смола для cold box amin процесу від ТОВ «Укрфаворіт»

В даному розділі ви можете ознайомитися з переліком сполучних, що постачаються для даного процесу. Якщо вас цікавить продаж даних матеріалів, – вам необхідно зв’язатися з нами будь-яким зручним способом. Наші співробітники проконсультують вас з усіх питань і допоможуть підібрати матеріали, які ідеально підійдуть для вашого виробництва. Купити смолу та інші сполучні можна за лічені хвилини.

Асортимент

СМОЛА

КАТАЛІЗАТОР

Зробити запит