Альфа-сет

Використання смоли для альфа-сет процесу дозволяє значно поліпшити екологічні показники в ливарному виробництві та виготовляти продукцію високої якості. Найбільшого поширення даний процес отримав при виготовленні сталевого лиття, забезпечуючи зниження витрат на фінішні операції і підвищуючи якість продукції.

Сполучні для ALPHASET

Застосування холоднотвердіючих сумішей дозволяє забезпечити економічну і ефективну технологію створення форм і стрижнів для лиття. Alphaset дозволяє одержувати виливки самого різного розміру без використання теплової сушки, що в значній мірі знижує споживання газу і одночасно із цим підвищує якість заготовок. Підвищується екологічність виготовлення виливків, мінімізується брак і значно зменшуються витрати праці.

Застосування смоли для альфа-сет процесу матеріалів цієї технології дозволяє ливарним виробництвам підвищити якість виливків, не збільшуючи їх собівартість. Переваги використання даного процесу дозволяють легко вилучати оснащення, знижують зношення моделей, зменшують кількість забруднень і виходу з ладу моделей. Все це призводить до того, що процес зміни моделей значно полегшується, що є великою перевагою при випуску невеликих партій виробів.

Унікальні термоусаджуючі властивості смоли дозволяють зменшити кількість дефектів при литті. Практично повністю знижуються газові дефекти за рахунок малого вмісту азоту, відсутність сполучень фосфору і сірки. Зменшується коксування поверхневого шару виробів з легованої сталі.

Наша компанія пропонує наступні матеріали для ливарного виробництва:

  • Лужні смоли для no-bake процесу PERMABIND 404, 440, 446.
  • Затверджувачі PERMABIND +6, +8, +9, 103, 104.

Застосування зазначеної смоли разом з затверджувачами дозволяє забезпечити низький рівень токсичних виділень при формуванні і заливці, а також дає можливість використання до 80% регенерованого піску. Використання PERMABIND забезпечує випуск високоякісних виливків зі сталі і чавуну.

Матеріали для Alphaset від ТОВ «Укрфаворіт»

Компанія «Укрфаворіт» пропонує здійснити закупівлю смоли для альфа-сет процесу та інших матеріалів за вигідними цінами. Ми працюємо безпосередньо з європейськими постачальниками і гарантуємо високу якість всієї продукції. Купити сполучні матеріали дуже просто. Досить зв’язатися з нашими менеджерами і зробити замовлення. Кожному клієнту ми пропонуємо вигідну співпрацю і індивідуальний підхід.