Дніпроважмаш

Огляд проекту

ПАТ «Дніпроважмаш» – співпраця з лютого 2012 року. Робота над поліпшенням якості поверхні лиття, спільно з колективом підприємства та наладником IMF запуск і налагодження технологічного процесу виробництва форм за ХТС на фенольних смолах. Навчання персоналу основним принципам роботи з ХТС системами. Спільно з технологічної групою підприємства – участь у налагодженні тех. процесу виробництва форм виливків Лондонського метро.

Одне з великих підприємств України, яке виробляє різноманітну продукцію машинобудування: машини, вузли та запчастини для доменного виробництва; машини та технологічне обладнання для коксохімічного виробництва; вузли енергетичного обладнання; транспортно-розвантажувальне обладнання, устаткування та вузли для шахт, тунелів та ін. У ливарних цехах підприємства виготовляються виливки від 100 кг до десятків тонн з чавуну, високоміцного чавуну, сталі. Підприємство має потужний комплекс обладнання для термічної та механічної обробки виливків.

Деталі проекту

  • Рік: 2012
  • Роботи: Запуск і налагодження технологічного процесу виробництва форм по ХТС
  • Диплом: Нагороджується ПАТ «Дніпроважмаш», в особі директора Харченко В.В. за відданість англійським традиціям у ливарній промисловості за результатами 2017 року та виробництво продукції, яка відповідає високим європейським стандартам.
Leave a comment